Палкін відреагував на слова Хацкевича, що «Шахтар» не український клуб

Футбол України 7 Серпня, 13:14 4003
Палкін відреагував на слова Хацкевича, що «Шахтар» не український клуб
Генеральний директор «гірників» прокоментував слова тренера «Динамо», з приводу того, що «Шахтар» більше бразильський клуб, як український.
«Любі друзі,
Хочу прокоментувати вчорашню заяву тренера київського «Динамо» щодо того, що «Шахтар» - це не український клуб.
Я впевнений, більш того, навіть переконаний, що Хацкевич шкодує про сказане. Думаю, що це висловлювання більше продиктовано його ейфорією від останньої неоднозначної перемоги. Але футбол така річ: сьогодні ви на коні, а завтра.....

Тренер «Динамо» не перший сезон в Києві і прекрасно повинен знати, що «Шахтар» багато років є одним з лідерів за кількістю футболістів, делегованих в різні збірні України. «Шахтар» набрав найбільшу кількість очок для нашої країни в єврокубковому рейтингу. «Шахтар» єдиний український клуб часів незалежності, який завоював престижний європейський трофей.

Хацевич також відмінно повинен знати, що один з ключових принципів європейського футболу - це толерантність і повага. Тому топові європейські клуби представлені гравцями з усього світу, і там в голову нікому не прийде ділити їх на своїх і чужих. А хто забиває голи в команді - це питання більше тактики і філософії розвитку клубу, а не чинник національної приналежності.

У зв'язку з цим, зазначу таке: «Шахтар» був, є і завжди буде українським клубом і ми ніколи не будемо (і не дозволимо іншим) використовувати національну тематику в боротьбі на футбольному полі і за його межами», - написав Палкін у своєму профілі Facebook.