«Звичні 1:0 цілком влаштують «Динамо». Прогнози фахівців на матч «біло-синіх» в Празі

Динамо Київ 7 Серпня, 14:23 733
«Звичні 1:0 цілком влаштують «Динамо». Прогнози фахівців на матч «біло-синіх» в Празі
​Опитані фахівці зійшлися на думці, що «Динамо» під силу здобути в Празі ще одну перемогу з традиційним на старті сезону рахунком 1:0.

Олександр СЕВІДОВ

(Екс-тренер Маріуполя)

0:1

- Не хочу розмірковувати про матч динамівців у Празі, відштовхуючись лише від їхньої гри з Шахтарем. Команда Олександра Хацкевича вирвала перемогу у гірників - значить, молодці. Тепер потрібно рухатися далі. Правда, не думаю, що Динамо зіграє проти Славії в інший футбол. Буде та ж концентрована гра в обороні і розрахунок на контратаки - благо, швидких футболістів у киян предостатньо.

Недоліків у Динамо також чимало. Команда на шляху становлення. Хотілося б побачити у виконанні біло-синіх більшого насичення атак, тиску на ворота суперника і, як наслідок, більше голів.

Славія зовсім не блефує, називаючи Динамо фаворитом зустрічі. Київське Динамо - це ім'я у футболі. А що таке празька Славія? Простий уболівальник відразу і не згадає нічого про цей клуб. Але це не означає, що суперник киян не знає про проблеми Динамо... Не думаю, що біло-сині будуть феєрити в Празі, але і на нічию їм немає сенсу грати. Краще хай вже Динамо знову переможе з рахунком 1:0 - це відмінний результат виїзного єврокубкового матчу.

Владислав ВАЩУК

(Екс-гравець Динамо)

0:1

- Хочу, щоб Динамо забило гол і перемогло - більшого, погодьтеся, і не потрібно. Мене в цьому поєдинку цікавить, перш за все, нуль в ворота киян, ніж якісь атакуючі подвиги команди. Олександр Хацкевич, як футболіст, виховувався в той час, що і я, тому, навряд чи він щось буде змінювати в порівнянні з поєдинками чемпіонату України. Як то кажуть, від добра добра не шукають ...

Стверджувати, що Славія - не фаворит, навіть в домашньому матчі - це в їхньому стилі. Вони блефують і намагаються розповісти всім, що грають гірше Динамо. З одного боку, київська команда за європейськими мірками ще дуже молода, але з іншого - все-таки досвідченіше тієї ж Славії. Ось тут з пражанам не посперечаєшся.

Чого не вистачає киянам, так це пари-трійки досвідчених виконавців, які потрібні в довгому і важкому сезоні. Молодь не завжди стабільна ... Однак в Празі, де, до речі, на матчі з Динамо збереться повний стадіон (а це тільки підстьобне киян...), я чекаю тільки перемоги нашої команди, без варіантів.