​Юрій Береза: «Супряга не продається. Його ціна не нижча реалмадридівського Луніна»

Динамо Київ 7 Серпня, 15:47 2269
​Юрій Береза: «Супряга не продається. Його ціна не нижча реалмадридівського Луніна»
Президент «Дніпра-1» Юрій Береза прокоментував інформацію про можливий трансфер форварда Владислава Супряги в київське «Динамо».
— Останнім часом ходить багато чуток про те, що наш Влад Супряга, форвард СК «Дніпро-1», буде проданий за мільйон євро. Інтернет рясніє новинами про його трансфер, мовляв «Динамо», купивши його, випередило «Манчестер Сіті», «Аякс», «Лейпциг», «Рому» і тому подібне. Кажуть, що йдуть якісь факси, що вже на рахунок гроші перевели, або що ми підписали якісь документи. Це все — брехня.

Хочу підкреслити із залізною впевненістю: Супряга не продавався і не продається. А кому дуже цікаво, відкрию таємницю — його ціна не нижче ціни реалмадридівського Луніна! І це — не три, шість або 10 млн євро. Ціна Влада Супряги — 15 млн євро, а з кожним днем вона може рости ще на кілька сотень тисяч! Якщо хтось зможе і здатний запропонувати саме таку ціну — будь ласка, почнемо переговори. А всі чутки про те, що ми його вже продали — нехай залишаться здогадками фейсбучних тролів», — написав Береза у своєму профілі в «Facebook».