«Маріуполь» – «Бордо». Прогноз і ставка Вадима Скічка

Футбол України 9 Серпня, 10:29 783
«Маріуполь» – «Бордо». Прогноз і ставка Вадима Скічка
Поєдинок із «Жирондинцями» буде вкрай складним для азовців, вважає журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Зізнаюся, я не вірив навіть у прохід «Маріуполем» «Юргордена». Але досі вважаю, що якби шведи не грали примітивно, то азовці б їх не здолали. Авжеж, заслуга «Маріуполя» у виході у наступний раунд колосальна, але суперник відверто розчарував. Та навіть із «Юргорденом» у команди Бабича були проблеми.

«Бордо» – команда абсолютно іншого класу, набагато вищого. У французів гра у атаці буде набагато різноманітнішою і маріупольський автобус може з нею не впоратися. Так, трансфер Малькома у «Барселону» значно послабив атакувальну ланку «Жирондинців», проте там досі достатньо висококласних виконавців, таких як Де Превіль та Камано. А ще варто відзначити роботу Гуса Пойєта на чолі «Бордо». Після приходу уругвайця «Жирондинці» стрімко злетіли у таблиці Ліги 1 та з головного розчарування сезону перетворилися на претендента на участь у єврокубках. На фініші сезону «Бордо» переміг у 6 з 7 ігор чемпіонату (програли лише ПСЖ) та опинився на шостій сходинці. Я коментував чимало матчів за участі «Бордо» минулого сезону і мушу сказати, що ця команда дуже спрогресувала та абсолютно заслужила участь у ЛЄ.

А ще у Бордо прекрасно пам’ятають торішній єврокубковий провал – виліт від угорського «Відеотона» у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи. Тоді французи поступилися на виїзді, тому зараз мають бути ще більш вмотивовані не повторити старих помилок.