Комітет арбітрів ФФУ відсторонив Можаровського слідом за Трухановим?

Динамо Київ 9 Серпня, 19:10 4278
Комітет арбітрів ФФУ відсторонив Можаровського слідом за Трухановим?
У списку призначень арбітрів на матчі 4-го туру чемпіонату України відсутнє прізвище найкращого українського судді минулого сезону Юрія Можаровського зі Львова.

У майбутній вікенд він не буде працювати ні в якості судді в полі, ні четвертим арбітром - ні в УПЛ, ні в молодіжній першості, ні в другій або першій лігах, ні в чемпіонаті U-19. Цілком ймовірно, що львів'янин повторив долю Костянтина Труханова, відстороненого від суддівства на 4 тури після роботи на матчі за Суперкубок України «Шахтар» - «Динамо» (0:1).

Нагадаємо, Можаровський обслуговував в минулу п'ятницю поєдинок 4-го туру чемпіонату України між «Динамо» і «Шахтарем» (1:0), після чого піддався оскаженілим звинуваченнями з боку «експертів» лише одного з телеканалів.

Позицію ж самого КА ФФУ в нинішньому сезоні дізнатися не представляється можливим: її рубрика Post scriptum закрита, офіційні рішення засекречені, арбітри призначаються на матчі з грубим порушенням Регламенту за добу(!), а на журналістські запити прес-служба КА не відповідає.