Вільні агенти: форварди для «Динамо»

Динамо Київ 10 Серпня, 18:24 7457
Вільні агенти: форварди для «Динамо»
Тема пошуку форварда для «Динамо» цього трансферного вікна вже всіх небайдужих зводить з розуму.

Пропонуємо звернути свою увагу на ринок вільних агентів, доріжка до якого в нашому клубі вже давно протоптана. Отже, на даний час, вільними агентами є наступні нападники:

Imoh Ezekiel - Нігерія.

24 роки. Зріст-178, Вага-70.

Колишній форвард» Андерлехта» та «Стандарту», яким, колись, за чутками, цікавилось Динамо, але до підписання контракту справа не дійшла. За кар'єру на клубному рівні забив 50 голів.

Посилання на його голи тут:

Lacina Traoré - Кот-д'Івуар.

28 років. Зріст-203, Вага-87

Траоре добре грає обома ногами, демонструє пристойну техніку, непогано читає гру, любить грати з глибини, чекати моменти і розвивати атаки, нерідко забиває голи, набігаючи на передову, не даючи при цьому захисникам часу на прийняття правильного позиційного рішення. За кар'єру на клубному рівні забив 57 голів, за збірну - 4 голи.

Посилання на його голи тут:


Emmanuel Emenike - Нігерія.
31 рік. Зріст - 182, Вага - 77.Досвічений форвард, який багато побачив на своєму футбольному шляху, учасник ЧС-2014, володар Кубку Африки 2013, за кар'єру на клубному рівні забив 83 голи, за збірну 9 голів. Справжній кілер штрафного майданчику, який міг би на кілька років стати наконечником атак Динамо.

Посилання на його голи тут:

Modibo Maïga - Малі.
30 років. Зріст - 185, Вага -76.
Цей форвард має за плечима безцінний досвід виступів у Лізі 1(Франція) та АПЛ, за кар'єру на клубному рівні забив 79 голів, за збірну -11 голів.

Посилання на його голи тут:


Victor Anichebe - Нігерія.
30 років. Зріст - 190, Вага 87.Віктор Анічебе - вихованець «Евертона». За резервну команду клубу з Ліверпуля Віктор почав виступати в 15 років. За кар'єру забив не так багато, з урахуванням єврокубків, 31 гол, за збірну 1 гол. Мала результативність форварда пов'язана передусім з його роллю джокера з лавки запасних. В Динамо він міг би стати гравцем стартового складу, маючи шалений досвід виступів у АПЛ. Посилання на його голи тут:

Отже, як бачимо, варіантів підсилення атаки хоч греблею гати, але чомусь керівництво Динамо не поспішає з підписанням форвардів навіть тоді, коли вже на носі замайорів потенційний двобій з дуже міцним Аяксом. Але будемо надіятись до останнього на позитив.

Oleg Kario