Мер Івано-Франківська обматюкав футбольних арбітрів

Футбол України 11 Серпня, 14:57 1293
Мер Івано-Франківська обматюкав футбольних арбітрів | 19-27
Матч 4-го туру першої ліги «Прикарпаття» - «Колос» (0:1) завершився скандалом за участю мера Івано-Франківська Руслана Марцинківа.

Головний арбітр матчу Геннадій Серпутько на 17-й хвилині зустрічі вилучив захисника «Прикарпаття» Віктора Данищука, а єдиний гол у матчі забив Віталій Гавриш в компенсований до другого тайму час.

Уболівальників івано-франківського клубу обурило таке суддівство. Вони стверджують, що Серпутько підсужував клубу з Ковалівки.

Такої ж думки і мер Івано-Франківська Руслан Марцинків. Він був присутній на матчі, а по його завершенню поспілкувався з арбітрами на підвищених тонах.

«Пішли звідси, с*ки. Заплатили бабки вам, б**ть. Пішли звідси, позорники!», - кричав мер слідом арбітрам, які прямували після матчу в суддівську кімнату. Заспокоїти чиновника намагалася його дружина.

До суддівської кімнати також попрямували і вболівальники «Прикарпаття». Щоб залагодити конфлікт, довелося викликати поліцейських, інформує «Галицький кореспондент».

За 15 хвилин Марцинків вибачився за свій вчинок у фейсбуці.

«Прошу вибачення за свої слова і емоції на футбольному матчі, тому що давно не бачив такого відвертого суддівства в одну сторону. Футбол - це гра, де виграють кращі. Сьогодні кращі були гравці «Прикарпаття».

Наші хлопці, які є жителями нашого міста і області грали дуже добре, але суддя вирішив на 15 хвилині видалити нашого гравця, потім почав роздавати картки захисникам, потім кожен дотик судив в одну сторону. Коли жорстко збили нашого гравця з важкою травмою в нападі, не зупинив гру, а демонстративно дав продовжувати грати.

Такий тенденційною гри вже давно не було. Були програні матчі «Авангарду» і «Балкан», але судді там до такого не доходили і програли не завжди по справі, але чесно. Розумію, що емоції це не найкращий вихід, тому прошу вибачення у вболівальників, але вірю в команду», - написав Марцинків.