Юрій Вірт: «Маріуполь» не має можливості літати на літаку? Навіщо тоді йти в Лігу Європи?»

Футбол України 11 Серпня, 21:29 3019
Юрій Вірт: «Маріуполь» не має можливості літати на літаку? Навіщо тоді йти в Лігу Європи?»
Колишній воротар «Шахтаря», відомий український тренер Юрій Вірт прокоментував скарги керівництва «Маріуполя» на важкий графік гри і труднощі переїзду між містами.
«У клубі прекрасно знали, з чим їм доведеться зіткнутися, коли кваліфікувалися до Ліги Європи. Я вважаю, що це не може бути нормальним поясненням втоми. Це проблеми «Маріуполя». Чомусь інші клуби літають на літаках і у них все нормально, а клуб з Маріуполя їздить на автобусі.

Якщо у вас немає можливості організовувати авіаперельоти, то реально оцінюйте свої можливості і не виходьте в єврокубки. Заплатіть гроші і летіть, як всі інші, замість того, щоб добиратися по 15-17 годин на Швецію і стільки ж назад, а потім скаржитися. Це все несерйозно.

Є такий вид транспорту - літак. Платіть гроші і через п'ять годин ви в Швеції. А якщо у вас немає такої можливості, то навіщо тоді взагалі йти в Лігу Європи? Керівництво клубу має це розуміти, а футболістів звичайно шкода. Ніхто крім них стільки не добирається на свої матчі», - наводить слова Вірта UA-Футбол.