Світовий футбол 12 Серпня, 15:07 4339
Екс-хавбек «Волині» забив у Росії гол на премію Пушкаша: «Так ніколи не відзначались Мессі та Роналду» | 19-27
Хавбек «Урала» Ерік Бікфалві «намалював» cправжній витвір мистецтва у матчі 3-го туру РФПЛ проти московського «Динамо».

На 54-й хвилині матчу румунський хавбек дивовижним чином обробив м'яч після передачі Дімітрова, обіграв суперника, а другим дотиком злету влупив у ближній кут без шансів для воротаря.

Супергол екс-гравця Волині міг принести Уралу першу перемогу в сезоні, однак єкатеринбуржці дозволили Динамо відігратись за п'ять хвилин до кінця регламентованого часу гри (1:1).

Іспанське видання AS вважає, що Бікфалві повинен бути номінований на премію Пушкаша: «Мессі та Роналду ніколи так не забивали».

Відзначимо, у складі Волині Віталія Кварцяного Бікфалві провів три сезони, зіграв 78 матчів та забив 28 голів.