Врятувати і виграти. Вейн Руні вражає США своїм характером

Світовий футбол 13 Серпня, 11:24 1610
Врятувати і виграти. Вейн Руні вражає США своїм характером | 19-27
Вейн Руні на останній хвилині дарує своїй команді перемогу в неймовірному матчі.

Колись його вважали реальним конкурентом Мессі та Роналду. Не так давно він був стержневим гравцем «Манчестер Юнайтед», коли ним ще керував сер Алекс Фергюсон. На відміну від Златана Ібрагімовіча в його колекції є перемога в Лізі Чемпіонів. Коли його МЮ програв у вирішальному поєдинку «Барселоні», саме він був єдиним гравцем в складі манкуніанців, який відповідав космічному рівню команди Гвардіоли.

Нині Вейну Руні всього 32, але він вже виступає в MLS. Втім, американська ліга вже давно не є лише домом для пристарілих європейських зірок. Соккер в США розвивається стрімкими темпами і в цьому безпосередня заслуга Вільї, Джовінко, Швайнштайгера, Ібрагімовіча, а тепер Руні.

Те, що Вейн зробив в поєдинку його ДіСі Юнайтед проти Орландо Сіті, на американському телебаченні вже називають найкращим моментом футбольного сезону в США.

90+6 хвилина матчу. Рахунок 2:2. Голкіпер ДіСі Юнайтед чомусь вирішив, що йому вкрай потрібно вирвати перемогу для своєї команди і пішов на подачу кутового. Спроба була не такою вже й поганою, захисник Орландо вибив м’яч з лінії воріт, але при цьому гості вибігли в контратаку на порожні ворота.

Здається, матч програно. Форвард Вілл Джонсон мчить забивати третій гол. Але Вейн Руні, якого останніх кілька років нещадно критикували за втрату форми, здійснює ривок, якому б поаплодував Усейн Болт, та в підкаті відбирає м’яч, коли опонент вже збирався вдарити (чи віддати на вільного партнера). Але й це ще не все. Руні просувається з м’ячем на половину поля Орландо та віддає ідеальний навіс на Лусіано Акосту, а той головою таки забиває переможний для ДіСі Юнайтед гол. 3:2. Завіса!