Передматчева прес-конференція Артема Бєсєдіна

Динамо Київ 13 Серпня, 16:43 1723
Передматчева прес-конференція Артема Бєсєдіна
Форвард «Динамо» Артем Бєсєдін відповів на питання журналістів перед матчем-відповіддю 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зі «Славією».

- Зробили висновки після першого матчу як грати проти високих захисників «Славії»?

- Вони дійсно високі, і не лише захисники, а й вся команда. Ми зробили висновки, тому до завтрашнього матчу прийдемо з іншою тактикою і будемо грати інакше.

- Останнім часом багато говорять, що ви мало забиваєте, однак робите великий обсяг роботи.

- Я на цьому не акцентую увагу. Я не знаю, хто завтра вийде у старті. Якщо вийду на поле - то найголовніше, щоб перемогла команда. Заб'ю гол чи ні - це вже інше питання. Головне, щоб команда здобула перемогу.

- Читали слова Юрія Вернидуба про вас?

- Читав (посміхається). Олександр Хацкевич вже пожартував, що у мене раптом що є варіант продовження кар'єри. Дякую Юрію Миколайовичу, що він так позитивно висловився, мені приємно.

- Кажуть, що це ви винні у новій зачісці Віктора Коваленка. Як вам його новий імідж?

- Нова зачіска - нова гра, мабуть він думає так. Я до цього відношення не маю. У нас не було ніякого парі.

- Як відрізняються захист «Славії» він команд УПЛ?

- Тим, що вони більш щільно грають і більш складно проти них вигравати боротьбу на другому поверсі. Потрібно зробити висновок і завтра грати інакше.

- Жеребкування проходить таким чином, що «Динамо» практично знає суперників при проході далі - це «Аякс» або «Стандарт». Чи відволікає це, слідкуєте за цими командами?

- Поки це не відполікає. Нам потрібно пройти «Славію» і вся команда налаштована лише на завтрашню гру. А потім вже будемо дивитися.

- Чи змінилася ваша психолігія після того, як зменшила конкуренція на вашій позиції?

- Психологія не повинна змінюватись. Конкуренція завжди є і буде. Це спорт. Команда буде підсилюватися завжди, тим більше такий клуб як «Динамо». Потрібно працювати - і все вийде.

- На що робите акцент при підготовці до гри зі «Славією»?

- Найголовніше позбавити їх підборів в центрі поля, так як на виїзді вони їх зробили дуже багато. Думаю, завтра вони теж змінять тактику.

- Скільки часу було витрачено на підготовку, чи тренували пенальті?

- Ми достатньо готувалися (посміхається).