Вболівальники «Вест Хема» - про дебют Ярмоленка: «Андрій був найкращим в нашій команді, коли вийшов на заміну»

Динамо Київ 13 Серпня, 21:20 2793
Вболівальники «Вест Хема» - про дебют Ярмоленка: «Андрій був найкращим в нашій команді, коли вийшов на заміну»
​Після розгромної поразки від «Ліверпуля», вболівальники «Вест Хема» обговорювали перспективи команди в новому сезоні і те, яким повинен бути оптимальний склад.

Багато з них були здивовані тим, що Андрій Ярмоленко вийшов тільки на заміну в другому таймі, а не грав з перших хвилин. Вони вважають, що українець добре себе проявив за той час, що йому виділив Мануель Пеллегріні, і вважають, що в наступному турі Андрій повинен починати гру в стартовому складі. А ось грою Майкла Антоніо, який вийшов на цю зустріч в стартовому складі, багато залишилися незадоволені і вважають, що Ярмоленко, вийшовши на заміну, проявив себе набагато краще.

Apu: Сноудграсс і Ярмоленко в другому таймі виглядали пристойно.

Alfie: Ярмоленко виразно буде важливим гравцем для нашої команди в цьому сезоні. За той час, що у нього був, він добре проявив себе в атаці. Я сподіваюся, що він буде грати на наступному тижні.

Tony: Крессуел, Обьянг і Ярмоленко повинні виходити в стартовому складі в наступному матчі.

James: Ярмоленко виглядав добре.

Richard Knott: Ярмоленко виглядав добре сьогодні, тому я думаю, що він вийде на правому фланзі півзахисту в наступному матчі.

Zak: Ярмоленко повинен грати в старті в наступній грі. Антоніо виглядав жахливо.

Logan: Я не відчуваю великого розчарування через те, що сьогодні «Вест Хем» програв. «Ліверпуль» - відмінна команда. Я думаю, що Фабіанскі, Андерсон і Ярмоленко виглядали добре в цій зустрічі.

Brian: Бальбуена виглядав надійно. Солідну гру показав Фабіанскі. Ярмоленко виглядав чудово, коли вийшов на заміну. Просто нам було рано грати з «Ліверпулем» на «Енфілді».

Paul: Позитивні моменти сьогодні - це гра Фабіанскі, Андерсона, Ярмоленко і Бальбуени.

Tenerowicz: Упевнений, Ярмоленко заробив право розпочати наступну гру в стартовому складі замість Антоніо.

LViron: Сьогодні були і позитивні моменти. Фабіанскі грав добре і зробив кілька хороших сейвів. Андерсон відмінно працював, швидко рухався по полю. Ярмоленко виглядав нашим найкращим гравцем на полі, після того, як вийшов на заміну.

Aran: Ярмоленко виглядав дуже яскраво, коли вийшов на поле.

Beat: Антоніо найкраще грає, коли виходить на заміну з лави запасних. Він найбільше підходить для цього. Ярмоленко виглядає добре і, в кінцевому підсумку, він буде грати набагато краще, тому що поки він ще адаптується в англійській лізі. Антоніо може міняти тих, хто втомлюється в другому таймі.