Динамо Київ 14 Серпня, 21:29 3296
«Динамо» у надзвичайно нервовому матчі перемагає «Славію» і крокує у наступний раунд Ліги чемпіонів | 19-27
Київське «Динамо» здобуває перемогу над празьким колективом і здобуває право прийняти участь у фінальному кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Київське «Динамо» активно почало матч проти «Славії». Володіло м'ячем, створювали моменти і вже на 11 хвилині одни із них таки реалізували.

Беньямін Вербич замкнув кінчиком бутси передачу зі стандарту Віктора Циганкова, рахунок став 1:0 на користь киян:

Після забитого м'яча «Динамо» трохи віддало ініціативу супернику, а саме діяло на контратаках. «Славія» провела кілька позиційних наступів і завдала гострі удари по воротах, але Бойко виручав та блокували захисники.

Під кінець першого тайму забила «Славія», але з положення поза грою. Польський арбітр не зафіксував вз'яття воріт. Дуже суперечний момент, будучи відвертими. Чехи не зуміли втримати свої емоції і відразу побігли сперечатись до судді.

Вкрай нервово закінчилась для київського «Динамо» перша половина цього матчу. Серйозна перевага «Славії» у кількості створених гольових моментів.

Другий тайм розпочався не менш нервово. Пражани продовжували атакувати і кожного разу запускали верхові передачі до штрафного майданчику Дениса Бойка. Наші оборонці успішно з цим подачами порались.

На 70-й хвилині гри «Славія» відверто кажучи, пробачила київське «Динамо». Небезпечний простріл замкнув один із гравців чеського клубу, і на щастя не влучив по воротах. Потім був кутовий, який також завершився небезпечно, але успішно для команди Хацкевича.

«Динамо» у свою чергу часто помилялось і не могло ніяк підійти до чужих воріт.

І спрацювало футбольне правило: не забиваєш ти - забивають тобі! «Динамо» протягом довгого часу відсиджувалось в обороні, але все таки вистрілила одна із контратак. Циганков протягнув м'яч, віддав на Бєсєдіна, а Артем вже успішно переграв воротаря і подвоїв перевагу «біло-синіх».

Після забитого м'яча, «Динамо» трохи відійшло від власних воріт і могло забивати ще один гол. Дуже класно втік від захисників Циганков, ще одного обіграв, але удар у Віктора відверто не вийшов.

У підсумку, нервова, але впевнена перемога «Динамо».