Герой футбольного дня. Артем Бєсєдін

Динамо Київ 15 Серпня, 10:53 940
Герой футбольного дня. Артем Бєсєдін
Сумнівів в закономірності потрапляння Артема Бєсєдіна до основного складу «Динамо» немає.

І річ не в тім, що у форварда практично немає нині реальної конкуренції. Справа в тому, що Бєсєдін дійсно грає корисно для команди, незважаючи на відсутність забитих голів.

Але голи мусять бути, інакше рано чи пізно форвард втрапить до психологічної ями. Тим паче, форвард відносно молодий. Можна заспокоювати себе порівняннями з Олів'є Жиру, але душевної гармонії без голів не буде. Отож результативний удар Артема в матчі Ліги чемпіонів проти «Славії» повинен додати йому впевненості.

В цьому матчі «Динамо» заслужило на перемогу, хоча фінальне враження після дуелі залишилося неоднозначним. У Празі був слабкий футбол, в Києві «Динамо» зіграло сильніше, але «Славія» не була безнадійною. Проте різниця в деталях. Якщо Артем Бєсєдін реалізував один зі своїх двох моментів за протистояння (згадуємо ще епізод за участю нападника на старті матчу у Празі), то самовпевнені форварди чеської команди залишилися ні з чим.

На наступній стадії у «Динамо» буде сильніший суперник, а в Артема Бєсєдіна – вельми цікавий візаві. В атаці «Аяксу» запалює й досі здібний, винахідливий, забивний, але з не до кінця розкритим потенціалом форвард Клаас-Ян Хунтелаар. Успіхом буде не загубитися на фоні 35-річного нідерландця.

Хоча Хунтелаар – то проблема Бурди та Кадара. А проблема Бєсєдіна – захист «Аяксу», який не можна назвати непрохідною стіною. «Динамо» потрібна група Ліги чемпіонів. Це стало б значими поштовхом в розвитку команди Олександра Хацкевича, в процесі зростання молодих футболістів. Проте цього ж потребує і «Аякс».