Як відреагували російські ЗМІ на вчинок Хачеріді

Динамо Київ 15 Серпня, 17:20 5597
Як відреагували російські ЗМІ на вчинок Хачеріді
Захисник показав український прапор спартаківським уболівальникам. ЗМІ і Держдума зійшли з розуму ...

У російських ЗМІ і соцмережах не так обговорюють виліт московського «Спартака» з Ліги чемпіонів від грецького ПАОКа (2:3 - в Салоніках, 0:0 - в Москві), скільки «обурливий» вчинок футболіста грецької команди і нашої національної збірної Євгена Хачеріді.

Після фінального свистка колишній захисник київського «Динамо» (в радянські часи найлютішого «ворога» «Спартака») після образливих вигуків з трибун продемонстрував вболівальникам «червоно-білих» щитки в кольорах ... прапора України.Що тут почалося! «Другий Віда», «А чому труси не продемонстрував?», «Хохли хочуть і газ дешевий, і шенген, і НАТО, і всі плюси від Росії. Тільки так не буває».

На щастя, в соцмережах знайшлися і адекватні користувачі.

Уже після закінчення поєдинку сам Євген Хачеріді розмістив скандальне фото на своїй сторінці в Instagram, супроводивши знімок прапорами України та Греції.На цьому і почалися нападки російських ЗМІ і в Держдумі закликали покарати Хачеріді і ПАОК:


«Упевнений, просто так це не пройде. У «Спартака» дуже вимогливі вболівальники, а сам клуб досить авторитетна і шанована не тільки в Росії, але і в світі. Такі вчинки не повинні залишатися безкарними. Вважаю, московський клуб чітко відреагує на це. А клубу ПАОК треба бути уважніше. Думаю, як клуб, так і гравець повинні бути оштрафовані», - цитує Свищева «RT російською».

Підлив масла у вогонь і російський власник ПАОКа Іван Саввіді, який заявив після гри в Москві:

«Зізнаюся, мені дуже хотілося, щоб «Спартак» був принижений на своєму переповненому стадіоні. У підсумку він і отримав це приниження. Нехай пишуть, що хочуть. Ми викинули москвичів з Ліги чемпіонів і рухаємося далі. Я ще з радянських часів завжди вболівав проти «Спартака». У той період я був великим шанувальником київського «Динамо».

До речі, я вимагатиму порушення кримінальної справи стосовно співробітників російського консульства, які напилися перед першою грою ПАОК - «Спартак» і пішли на стадіон. Я поінформував МЗС Росії. Співробітники російського консульства в Салоніках повинні покинути Грецію. Уявіть, я зараз підійду до вболівальників «Спартака» і покажу середній палець. Що буде? Мені похлопають? Скажуть, молодець?».

У прес-службі ПАОКа так прокоментували поведінку українського захисника ПАОК Євгена Хачеріді:

- Я не вірю, що Хачеріді спеціально показав щитки фанатам «Спартака», - сказав прес-аташе ПАОК Кір'якос. - Він передав російському фанату свою футболку після того, як він попросив Євгена. Хачеріді - серйозна і порядна людина з відмінною поведінкою та високим рівнем професіоналізму.

- В цілому, я помітив дуже негативне ставлення до ПАОКа з боку деяких російських ЗМІ, - зазначив Кір'якос. - Слава Богу, зі «Спартаком» у нас було відмінне спілкування протягом матчів. Офіційні особи наших клубів з нетерпінням чекають можливості попрацювати разом в найближчі роки. ПАОК вдячний Івану Саввіді, який зробив нас топ-клубом. Через це фанати ПАОКа і всі ми з повагою ставимося до росіян і російським фанатам.

Так само даний епізод прокоментував російський коментатор Олексій Андронов:

- Моя думка - всі, хто пише і звертає увагу на щитки Хачеріді - просто недалекі, нерозумні і несерйозні люди. Клоуни. Так і з бутсами Шакірі було.
Це не виключає досить дурної і недалекоглядної провокації - Шакірі в них просто грав, а Хачеріді спеціально показав.