Ефект присутності: як «Бордо» приймає «Маріуполь» перед матчем Ліги Європи

Світовий футбол 15 Серпня, 18:54 1217
Ефект присутності: як «Бордо» приймає «Маріуполь» перед матчем Ліги Європи
«Футбол 24» знайомить із французьким містом, яке приймає матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи між місцевим «Бордо» та «Маріуполем».

Бордо – місто на південному заході Франції, адміністративний центр історичної області Нова Аквітанія та департаменту Жиронда. Омивається річкою Гаронна, а до Атлантичного океану звідси рукою подати – якихось 32 кілометри.

Бордо заснували кельти у III столітті до нашої ери. У ті сиві часи поселення мало назву Бурдігалла, яка з часом еволюціонувала до звичного нам формату. Прорив у своєму розвитку Бордо здійснив у XVIII столітті, коли його розбудували розкішними архітектурними ансамблями. На той момент місто вже мало славу потужного центру виноробства.

Про значення Бордо для Франції свідчить хоча б той факт, що під час Першої та Другої світових воєн сюди евакуйовувався уряд держави. Попри це, населення міста – якихось 240 тисяч осіб. Такий собі еквівалент Рівного, Кам'янського чи Кропивницького.

«Візьміть Версаль, додайте Антверпен – і ви отримаєте Бордо», – писав Віктор Гюго. Роздивляючись фото, які зібрав «Футбол 24» в Instagram для традиційної рубрики «Ефект присутності», ви також маєте змогу відчути неймовірний шарм цього міста.

*******