Дмитро Селюк: «Чому, коли Луїс Адріано дістає прапор Бразилії, це вважається нормою, а український прапор - ні?»

Футбол України 16 Серпня, 10:35 1395
Дмитро Селюк: «Чому, коли Луїс Адріано дістає прапор Бразилії, це вважається нормою, а український прапор - ні?»
Відомий футбольний агент Дмитро Селюк висловився на тему, яка викликала істерику в Росії і зараз є головною подією, обговорюваних у цій країні.

Нагадаємо, під час матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між московським «Спартаком» і грецьким ПАОКом український захисник команди гостей Євген Хачеріді продемонстрував свої щитки жовто-синього кольору, і це поставило хрест на розміреному житті російської громадськості, яка тільки нещодавно оправилася від вітання Домагоя Віди на ЧС-2018. В істериці б'ються навіть депутати держдуми.

«Можливо, Хачеріді показував щитки своїм. Чому, коли Луїс Адріано дістає прапор Бразилії, це вважається нормою, а український прапор - ні? Ситуація між Росією і Україною напружена, але її напружують політики. А футболісти, артисти і звичайні люди повинні ставитися по-дружньому. Адже народи Росії і України - брати, слов'яни. Так, посварилися, але не треба в усіх бачити ворогів і нагнітати. Якщо такого відношення не буде, ніхто не буде звертати увагу на подібні випадки.
Хачеріді - імпульсивна людина, яка часто отримувала червоні картки. Це треба було використовувати з точки зору футболу, як Луческу використовував Луїса Адріано. Мірча знає Луїса як облупленого. Не даремно він приїхав на матч в Москву. На місці Каррери я б взагалі не випускав Адріано на поле в цьому матчі», - цитує Селюка «Чемпіонат».