Володимир Шаран: «Матч проти «Динамо» покаже, чого ми варті»

Футбол України 18 Серпня, 09:44 840
Володимир Шаран: «Матч проти «Динамо» покаже, чого ми варті»
Тренер «Олександрії» Володимир Шаран поділився очікуваннями від матчу 5-го туру УПЛ, в якому його команда буде протистояти «Динамо».
«Ми з «Динамо» зустрічалися неодноразово, і за якою схемою ми будемо грати зараз, сказати не беруся. Також по стартовому складу ще не визначилися. Слава Богу, до гри всі хлопці здорові, вибір у нас оптимальний. Хто буде грати, визначимося в день матчу.

Чи очікував я що «Олександрія» буде лідирувати? Не очікував. Будь-який тренер рівня «Олександрії» не припускав би, що ми будемо займати перший рядок в турнірній таблиці після чотирьох турів, при цьому не пропустивши жодного м'яча.

Всі матчі були важливими. Але перший матч був найважливішим. Тепер головний іспит для нас – поєдинок проти «Динамо». Після нього можна буде робити якісь певні висновки. Гра покаже наш рівень і чого ми варті.

Я акцентував увагу на тому, що на зборах у нас були проблеми в організації гри в обороні і в атаці. Але хлопці додали, зібралися, і прийшло розуміння того, що ми від них вимагаємо. Поки все нормально. Але наше місце – це приємна несподіванка», – розповів Шаран ua-football.