Фонсека відповів на слова Рафаїлова: «Незважаючи на те, що пройшла «Зоря», я продовжую говорити, що «Брага» сильніша»

Футбол України 18 Серпня, 13:05 1744
Фонсека відповів на слова Рафаїлова: «Незважаючи на те, що пройшла «Зоря», я продовжую говорити, що «Брага» сильніша»
Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека прокоментував підсумок протистояння «Зорі» і «Браги» в Лізі Європи.

- Вчора інтернет підірвали слова Сергія Рафаїлова щодо вашої допомоги «Бразі» в підготовці до матчу проти «Зорі» в ЛЄ. Ви чули про це?

- Я не уявляю, хто це писав і говорив. Я не знаю цієї людини, тому не можу ніяк коментувати це. Я можу тільки привітати «Зорю», тому що вони виграли заслужено. Це була не удача, а дійсно їх заслуга. Мої щирі вітання «Зорі» і їх тренеру.

Я охарактеризував «Зорю», як команду, яка знаходиться на третьому місці в чемпіонаті України, як команду, яка чудова у своїй грі і показує цікавий футбол. Я сказав, що «Брага» сильніша за «Зорю». І навіть зараз, незважаючи на те, що пройшла «Зоря», я продовжую говорити, що «Брага» сильніша. Навіть Юрій Вернидуб сказав, що «Брага» сильніша.

Якщо говорити про той факт, що я хотів, щоб «Брага» пройшла далі, то це абсолютно нормально. Це мій колишній клуб, де у мене величезна кількість друзів. Якщо завтра я не буду в «Шахтарі», а гірники гратимуть в Португалії, то я абсолютно впевнений, що буду вболівати за «Шахтар», незалежно від тієї команди, з якою він буде зустрічатися.

Це абсолютно нормальні ситуації, нічого в них особливого немає. Я завжди ставлюся з великою повагою до цього всього, саме тому я тоді так сказав. Але у людей є свобода слова і вони можуть говорити все, що хочуть і думають. Але я не буду коментувати це.