Віталій Буяльський: «Ми заслужено обіграли лідера чемпіонату»

Динамо Київ 19 Серпня, 11:58 1106
Віталій Буяльський: «Ми заслужено обіграли лідера чемпіонату»
Динамівський півзахисник Віталій Буяльський прокоментував домашню перемогу своєї команди над «Олександрією» (1:0).

- Ми здобули заслужену перемогу, обіграли лідера чемпіонату. У команди суперника був один момент за всю гру - відразу після того, як ми забили м'яч. Після тієї атаки вони могли зрівняти рахунок. В іншому ми повністю контролювали гру, але не могли забити, тому що суперник всією командою стояв в обороні. Втім, в кінці кінців, нам вдалося це зробити, і ми досягли позитивного результату.

- Що змінилося в атаці нашої команди в другому таймі?

- Можна сказати, що нічого. Просто в деяких епізодах ми стали ще вище накривати суперника, і з'явилися моменти. У першому таймі при втраті м'яча відходили трохи назад і не відразу вступали у відбір, а після перерви виправили це - і стали виходити хороші атаки.

- Прокоментуйте велику кількість коротких передач в матчі.

- Тренер вимагав від нас не бити м'яч вперед, тому що з потужними футболістами «Олександрії» складно боротися. Потрібно було грати низом, що ми і зробили. Коли забили м'яч, була боротьба, підбір, все зробили через пас.

- Що можете сказати про «Аякс»?

- Поки що нічого, тому що ще не вивчали їх. Бачили нарізки в інтернеті. У них хороша і молода команда. Добре грають у себе вдома, краще, ніж на виїзді.