Олег Кузнецов: «Пішли назустріч динамівцям, які просили не викликати їхніх гравців»

Динамо Київ 21 Серпня, 12:54 1212
Олег Кузнецов: «Пішли назустріч динамівцям, які просили не викликати їхніх гравців»
Головний тренер юнацької збірної України U-18 Олег Кузнецов на меморіалі Єжека буде ставити перед своєю командою максимальне завдання.

Сьогодні в Чехії юнацька збірна України (футболісти не старші 2001 року народження) матчем проти команди Японії візьме старт у міжнародному турнірі пам'яті Вацлава Єжека. А напередодні головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов відповів на запитання офіційного сайту ФФУ.

— Олеже Володимировичу, з чим пов'язані великі зміни у складі вашої команди у порівнянні з весною?

— Терміни наших змагань збігаються з комерційним турніром у Китаї, в якому братиме участь «Динамо». Тому після звернення киян із проханням не викликати їхніх футболістів ми пішли назустріч клубу. З іншого боку, це навіть добре, оскільки ми зможемо подивитися у справі новачків, а також тих хлопців, яких ми давно не викликали.

— Ви сказали про динамівців. А чому немає в списку Сікана з «Карпат»?

— Данило, а також ще кілька футболістів, зокрема, Михайло Мудрик, Волошин, Хондак, Желізко у вересні поїдуть на збір зі збірною U-19 Сергія Попова, щоб уже в жовтні допомогти цій команді подолати кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи. Наставник вважає, що вони підсилять склад. Це нормальна практика, коли в юнацьких збірних проходить подібна ротація.

— Тепер перемогти на турнірі Вацлава Єжека буде складніше?

— Самі по собі ці змагання складні, адже командам доведеться зіграти по чотири матчі за п'ять днів. І це при тому, що в заявці повинно бути не більше 18-ти футболістів. А ми взагалі заявили 17, оскільки в останній момент травму отримав півзахисник Роман Духота. Ми вже фізично не встигали довикликати ще одного виконавця.

І все одно перед командою ми будемо ставити максимальні завдання. Це шанс для деяких гравців, які незадоволені своїм статусом у збірній.

— Що можете сказати про суперників по групі?

— Зі словаками та угорцями ми вже грали, тому приблизно знаємо їхню силу, а з японцями будемо знайомитися на самому турнірі. Хоча у загальних рисах я знаю, в який футбол грають команди цієї країни.

— Хто вам допомагає у тренерському штабі?

— Наставником воротарів залишився Сергій Краковський, а новим помічником став Володимир Горілий.