Беньямін Вербич: «Ми знаємо свою силу і знаємо, що можемо добре зіграти проти «Аякса»

Динамо Київ 21 Серпня, 15:26 900
Беньямін Вербич: «Ми знаємо свою силу і знаємо, що можемо добре зіграти проти «Аякса»
Атакувальний півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич поділився своїми думками про майбутнє протистояння з «Аяксом» в Лізі чемпіонів.
«Як настрій та фізичний стан? Зараз ми граємо багато матчів, але, звичайно, думаємо наразі лише про гру з Аяксом. Це буде дуже важливий момент сезону. Тому ми спрямуємо всю нашу енергію на ці два матчі, і ми готові.

Ми дивилися останні матчі Аякса, зокрема, в Лізі чемпіонів проти Стандарда. У них дуже хороша передня лінія, сильні гравці в атаці, маємо бути обережними з ними.

Та ми знаємо свою силу і знаємо, що можемо добре зіграти проти Аякса. З нетерпінням чекаємо на цю гру. Це буде матч рівня Ліги чемпіонів.

Чи буде легше з Аяксом, ніж зі Славією? Це буде і легше, і важче одночасно. Вони не грають так багато верхом, як Славія, тому в цьому плані нам буде легше. Але вони набагато сильніші в комбінаційній грі, швидкі. Тому треба бути уважними, особливо з їхніми контратаками.
Ми готові, сьогодні знову будемо дивитися відео з їхньою грою. Побачимо, де їхні слабкі сторони, і як ми можемо це використати.

Чи заб'ю я знову? Побачимо (посміхається). Я сподіваюся, що команда зможе забити. Коли команда досягає результату, то неважливо, хто забиває голи. Та, звичайно, я радію, коли забиваю», – сказав хавбек кореспонденту Футбол 24 перед вильотом «Динамо» в Амстердам.