Що відомо про угорський «Ференцварош» - новий клуб Сергія Реброва

Світовий футбол 22 Серпня, 15:09 1204
Що відомо про угорський «Ференцварош» - новий клуб Сергія Реброва
Сьогодні з'явилась інформація, що український тренер Сергій Ребров очолив угорський «Ференцварош».

Що ж відомо про новий клуб Сергія Реброва:

«Ференцварош» - футбольний клуб з Будапешта, який був заснований жителями району Будапешта Ференцварош, на честь якого вони і назвали клуб. 3 травня 1899 року президентом клубу був обраний Ференц Шпрінгер.

У 2006 році був названий найпопулярнішим футбольним клубом Угорщини. За всю свою багату історію 29 разів ставав чемпіоном країни, 20 разів брав національний Кубок, а також вигравав Кубок Ярмарок у далекому 1965-у році. У складі клубу всю свою кар'єру провів єдиний угорський володар «Золотого м'яча» - Флоріан Альберт.

Домашні матчі команда проводить на стадіоні «Гроупама Арена», що вміщає 22 000 глядачів.

Кольори клубу - зелений та білий. На емблемі, яка представляє собою щит, зображені п'ять зелених і чотири білі смуги, їх кількість символізує причетність до IX району міста. Також на емблемі присутня повна назва клубу, в нижній частині рік заснування - 1899 розділений по середині оригінальним написанням трьох букв «Е», які символізують девіз клубу: мораль, сила, єдність.

У клубу є свій талісман - орел, що стискає кігтями м'яч, через що команду часто називають «зелені орли». Також команду називають «Фраді» - від німецькомовної назви району Franzstadt (Францштадт), що походить від імені австрійського імператора Франца II.

Після п'яти турів чемпіонату Угорщини «Ференцварош» впевнено очолює турнірну таблицю, а найкращим бомбардиром Вищої ліги є якраз нападник «зелених» Роланд Варга, який в п'яти матчах забив чотири м'ячі.

Авторитетний сайт transfermarkt оцінює склад «зелених орлів» в € 16,25 млн, а найдорожчим гравцем команди вважається футболіст збірної України та донецького «Шахтаря» - Іван Петряк.

Ось так український хавбек забивав гол в ворота «Пакша»(1:1) в останньому матчі чемпіонату: