Ігор Лінник: «Ключові помилки «Динамо» зробило тоді, коли гра вже давалася»

Динамо Київ 23 Серпня, 09:18 1140
Ігор Лінник: «Ключові помилки «Динамо» зробило тоді, коли гра вже давалася» | 19-27
Відомий журналіст Ігор Лінник прокоментував виїзну поразку «біло-синіх» в матчі із «Аяксом».
— «Динамо» в Амстердамі, з одного боку, видало найгірший в цьому сезоні результат, а з іншого, провело найкращу в сезоні гру по руху і командній швидкості.

На пропущений швидкий гол відреагували непогано, хвилині до 10-ї заспокоїлися, а потім десь до 30-ї і зовсім мали перевагу. Рахунок 1:1 цілком могли звернути на свою сторону, але підвели емоції.

Після непризначенного пенальті на Циганкові, який все ж був (але Бог з ним, проїхали), зовсім втратив контроль над собою Гармаш. Було видно, що жовта від нього не піде, і вона не пішла. З його заміною, на жаль, трохи тренери запізнилися.

А ще, з моєї точки зору, не впорався з емоціями не лише Гармаш, інші теж не змогли швидко забути той самий епізод, і до свистка на перерву вже діяли без потрібної концентрації. Чим «Аякс» здорово і скористався.

Навіть при тому, що другий гол ДК пропустило після рикошету, а третій - привезли собі на плечах, після втрати внаслідок неакуратного виходу в атаку (коли ніхто нікого не тримав в своїй штрафній), всьому цьому причина - саме емоції!

А ціна проваленій заключній 10-хвилинки першого тайму - поразка в два м'ячі... Могло бути більше? Щодо окремих моментів - так. Але могло бути і менше... І могли взагалі не програти, якби у хлопців більше витримки (а може й досвіду).

Я наполягаю на тому, що ключові помилки команда зробила тоді, коли гра вже їй давалася, а суперник виглядав трохи розгубленим.
Шкода, але, з урахуванням рецидивного поведінки Гармаша, і не скажеш, що ця поразка зовсім несправедлива. Тим не менш 1:3 - рахунок робочий. Не без шансів, - написав Лінник на своєму Facebook.