Жилмар: «Чи вірю я в прохід «Динамо»? Звичайно!»

Динамо Київ 23 Серпня, 22:47 930
Жилмар: «Чи вірю я в прохід «Динамо»? Звичайно!» | 19-27
Новоспечений експерт програми «Ніч Ліги чемпіонів» Жилмар поділився думкою про матч «Аякса» проти «Динамо» (3:1).

- Це важко, коли ти пропускаєш гол на перших хвилинах. Але «Динамо» відразу ж показало характер і забило гол. Після другого голу вже, звичайно, було важко. Я сподіваюся, коли вони будуть грати вдома, вже все буде по-іншому.

Адже це не той матч, який йде тільки 90 хвилин. Сподіваюся, вдома все буде добре. Але, звичайно, важко програти 31. Втім, я вважаю, є команда, є хороший тренер, на наступному тижні будемо грати в Києві, і все буде нормально.

Чи вірю я в прохід «Динамо»? ТакЮ звичайно. «Аякс» чому був фаворитом? Бо вдома грали і краще рухалися з м'ячем. «Динамо» теж може так зіграти вдома. Я вважаю, все буде нормально. Я впевнений.