Олександр Тимчик: «Ми заблокували 15 ударів «Лейпцига» із 30»

Футбол України 24 Серпня, 16:33 929
Олександр Тимчик: «Ми заблокували 15 ударів «Лейпцига» із 30» Фото: zarya-lugansk.com
​Захисник «чорно-білих» Олександр Тимчик поділився своїми враженнями від зустрічі проти німецького «Лейпцига»:

- Рахунок 0:0 доволі позитивний для нас. Те, що ми не пропустили вдома – величезний плюс. Хочу подякувати всім хлопцям за те, що віддали багато сил.

- Що сказав Юрій Вернидуб, після того, як ви залишилися вдесятьох? Як перебудувалася гра?

- Юрій Миколайович попросив нас зустрічати суперника в середині поля. Основна задача була – не сідати низько у власну штрафну. Не завжди у нас це виходило, але добре, що витерпіли.

- Чимось здивував «Лейпциг»?

- Ми дуже багато розбирали суперника. Кожен день були теорії. Думаю, що добре розібрали гру німців. Зрозуміло, що все виходити не може і будуть недоліки, але потрібно, щоб помилок було якомога менше.

- «Лейпциг» завдав по нашим воротам 30 ударів, але ви ледь не всі їхні удари блокували.

- Так, я бачив статистику. Вони завдали 30 ударів, 6 з них в ціль, а 15 були заблоковані. Думаю, ми вибирали правильні позиції і були в потрібний час у потрібному місці.

- Вчора ти носився по всьому поля 90 хвилин. Звідки беруться сили, адже у вас дуже непростий графік зараз?

- Хочу подякувати лікарям, які допомагають нам відновлюватися. Спасибі і керівництву за те, що у нас є хороша база для відновлення. Є і сауна, кріосауна і маса інших процедур.

- У першій грі проти «Лейпцига» ми здобули позитивний результат, але треба розуміти, що у повторній зустрічі необхідно буде забивати.

- У першу чергу ми думаємо зараз про матч з «Десною». А вже потім будемо знову братися за підготовку до поєдинку проти «Лейпцига».

- Сьогодні, як ми розуміємо, ніякого вихідного не буде?

- Так, ввечері зберемося на базі. Ті, хто грав, будуть відновлюватися – сауна, інші процедури. А у тих, хто не грав чи не потрапив в заявку – буде повноцінне тренування.