Ангел Червенков: «Нічиєю з «Динамо» будемо задоволені»

Динамо Київ 25 Серпня, 11:12 1355
Ангел Червенков: «Нічиєю з «Динамо» будемо задоволені»
Головний тренер одеського «Чорноморця» Ангел Червенков задоволений ставленням своїх футболістів до роботи.

Сьогодні в Одесі відбудеться, мабуть, центральний матч 6-го туру у вітчизняній Прем'єр-лізі. В гості до Чорноморця, який знаходиться на четвертому місці, завітає Динамо, яке очолює турнірну таблицю. На питання, які цікавили кореспондента команди1 напередодні цієї зустрічі відповів головний тренер моряків Ангел Червенков.

«Є уявлення про силу Динамо»

- Ангел, Чорноморець готовий до битви з Динамо?

- (Посміхається.) Все покаже гра. Хоча вірю, що мої підопічні будуть битися до кінця. Динамо - сильна, зіграна команда, тому добути позитивний результат нам буде непросто.

- Ви готуєте сюрпризи учаснику Ліги чемпіонів?

- Так. Але я не хотів би зараз розкривати карти.

- Інформативним для вас вийшов матч киян проти Аякса?

- Так. Поєдинок в Амстердамі вийшов цікавим. Для Динамо все могло скластися краще, а могло бути і гірше. Думаю, матч-відповідь у Києві буде не менш інтригуючим. Я ще раз побачив, як діють динамівці. А взагалі переглянув три останні гри киян. Тому є уявлення, хто в якому стані знаходиться. Хоча, цілком ймовірно, що Олександр Хацкевич вдасться до ротації, оскільки їх домашній матч проти Аякса стоїть осібно.

«Необхідно підтягти концентрацію»

- Напередодні сезону ви говорили, що будуєте команду. Який зараз рівень готовності Чорноморця?

- Про 100-відсоткову готовність говорити ще дуже рано. З початку чемпіонату пройшло півтора місяці. На футбольному полі хлопці ще знайомляться.

- Ви використовували 17 футболістів. Чорноморець продовжує укомплектовуватися?

- Я не можу сказати, що кадровий потенціал команди обмежений. На кожну позицію у нас по два виконавці. Конкуренція є. Але справа в тому, що в Чорноморці багато молодих виконавців, яким не вистачає майстерності і це, звичайно, позначається на колективних діях. Тому попрошу наших уболівальників терпіння.

- Чи можна назвати сенсацією четверте місце Чорноморця в турнірній таблиці?

- Мені важко сказати. Команда намагається якісно виконувати свою роботу. Зрозуміло, що в поєдинку проти Динамо ми будемо підлаштовуватися під суперника. Не відкрию нічого нового, якщо скажу, що кияни будуть атакувати, а Чорноморець захищатися.