Союз українців в Португалії вимагає від ФІФА покарати екс-футболіста «Браги» Алана за слова про Україну

Світовий футбол 26 Серпня, 14:18 2951
Союз українців в Португалії вимагає від ФІФА покарати екс-футболіста «Браги» Алана за слова про Україну
Колишній футболіст, а нині – менеджер «Браги» Алан може бути покараний через скандальне відео про Україну.

Союз українців в Португалії надіслав в ФІФА лист з вимогою дискваліфікувати менеджера «Браги» Алана за презентаційний ролик про Україну, який португальський клуб опублікував напередодні матчу 3 раунду кваліфікації Ліги Європи «Зоря» – «Брага».

В листі йдеться, що Алана варто покарати за недостовірні факти про Україну, які нанесли шкоду політичному іміджу країни та направлені проти сувернітету та територіальної цілісності нашої держави, повідомляє Спілка українців в Португалії.

Відповідно до статті 49 Статуту ФІФА Комітет з етики та чесної гри розглядає всі питання про заборону отримання будь-яких моральних, політичних та фінансових переваг у суспільстві за рахунок футболу. У своїй діяльності ставить за мету піднесення моральних аспектів життя у футболі шляхом поваги та неухильного дотримання визнаних світовим спортивним співтовариством принципів чесної гри. Чесна гра – це повага. Усі мають рівні права, у тому числі право на повагу.

У відеоролику колишній гравець «Браги» заявив, що Україна складається з 24 «провінцій» і тут відбувається «громадянська війна».

Згодом українські дипломати направили листа керівництву «Браги», де нагадали, що окуповані Крим та Севастополь теж є частиною України, яка складається з більше, аніж 24 провінцій. А щодо «громадянської війни», то в листі наведені докази російської агресії проти України.