Буряк: «Якщо «Динамо» вдасться забити швидкий гол у матчі проти «Аякса», то все реально»

Динамо Київ 26 Серпня, 17:53 1107
Буряк: «Якщо «Динамо» вдасться забити швидкий гол у матчі проти «Аякса», то все реально»
Екс-тренер київського «Динамо» Леонід Буряк поділився очікуваннями напередодні матчу-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» – «Аякс».
«Думаю, що рахунок першого матчу – не критичний, хоча і дуже серйозний. Але шанс є, все залежить від готовності і мотивації. Звичайно, «Аякс» – серйозна команда і перевага зараз на їхньому боці, але якщо «Динамо» вдасться забити швидкий гол в майбутній грі, то все реально.

Це може допомогти команді здобути підсумковий позитивний результат. Звичайно, важливу роль в цьому повинні відіграти і вболівальники, які прийдуть підтримати свою команду на стадіон. Вірю, що у «Динамо» буде відмінна підтримка в цьому матчі.

Ротація у складі киян? Все буде залежати від готовності. Кожен з тренерів планує підготовку по-своєму. «Аякс» ось у вчорашньому поєдинку чемпіонату Нідерландів проти Еммена зіграв основним складом, здобувши велику перемогу.

Тренерський штаб «біло-синіх», навпаки, вирішив дати можливість відпочити багатьом футболістам в грі з «Чорноморцем». Всі знаходяться в однакових умовах, адже і «Динамо», і «Аякс» грають на третій день. Подивимося, як воно буде», – цитує Буряка Dynamo.kiev.ua.