Адріан Пуканич: «Поїхав підтримати Сергія Реброва»

Динамо Київ 27 Серпня, 09:52 1072
Адріан Пуканич: «Поїхав підтримати Сергія Реброва»
Колишній півзахисник збірної України Адріан Пуканич розповів про зустріч в Угорщині з Сергієм Ребровим та ситуацію з українцями в угорському чемпіонаті.

Адріан, на вихідних ви побували в Угорщині, де недавно пост головного тренера Ференцвароша зайняв Сергій Ребров.

— Так. Ференцварош грав на виїзді проти клубу Мезьокьовешд, який базується не так далекот від моєї батьківщини в Закарпатській області. Тому скористався можливістю, щоб побувати на цьому матчі, в якому на посаді головного тренера Ференцвароша дебютував Сергій Ребров.Також за нову команду тренера грає Іван Петряк. Крім того, в команді Мезьокьовешд грає теж два українця - Михайло Месхі та Шандор Вайда. Так що, можна сказати, приїхали підтримати українців.

— Ференцварош насилу виграв на виїзді. Дебют для Реброва вийшов складним в Угорщині?

— У плані результату, звичайно, все вийшло добре. Перемога з рахунком 1:0. Сам матч складався непросто, три очки Ференцварошу вдалося взяти лише в кінцівці матчу, а господарі пристойно попсували нерви гостям. У них хороша команда, з невеликим стадіоном і полем відмінного газону. На матчі було 4,5 тисячі уболівальників. Ференцварош найпопулярніший клуб в Угорщині, тому на матчі був ще цілий сектор їхніх уболівальників, які їздять на кожен виїзд команди. Підтримка у них була теж серйозна.

— Як в цьому матчі виглядав в складі Ференцвароша Іван Петряк?

— Його добре прийняли в команді. Вболівальники теж ставляться з повагою. Преса і коментатори про його гру хорошої думки, суперники теж уже відносяться серйозніше, коли він на поле. Завдяки йому, і приїзду Реброва, впевнений, угорці будуть активніше звертати увагу на український ринок футболістів.

— Які ви помічаєте головні особливості в чемпіонаті Угорщини?

— Думаю, у нас в Україні помилкова думка щодо рівня чемпіонату Угорщини. Він не такий слабкий, як прийнято вважати. Рівень матчів досить таки високий, а в клуби вливаються хороші гроші.

— Ференцарош прийме стиль гри, який хоче прищепити команді Сергій Ребров?

— Ми розмовляли з Сергієм Станіславовичем після матчу, привітав його з перемогою. В Угорщині всі розуміють і знають, що в Ференцварош прийшов сильний європейський тренер, який домігся результату з Динамо. Вони хотіли, щоб Ребров очолив цю команду. Ференцварош завжди бореться за найвищі місця, а з Ребровим ці результати повинні бути максимальними. Думаю, у нього все вийде. Це тренер з хорошим резюме.

— Як в Угорщині йдуть справи у самого українського клубу країни Кишварда, де грають Карасюк, Лук'янчук, Парцванія і Мельник?

— Кишварда невдало розпочала чемпіонат. Крім того, мабуть, вплинула ситуація з видаленням і дискваліфікацією Антона Шиндера після матчу з Ференцварошем. Наші хлопці грали постійно, а в останньому турі троє з чотирьох футболістів були на заміні.