Віктор Вацко: «На місці Лєднєва я б «віддячив» так само»

Динамо Київ 27 Серпня, 14:50 2203
Віктор Вацко: «На місці Лєднєва я б «віддячив» так само»
Експерт програми «Великий футбол» вступився за Богдана Лєднєва, який був вилучений на початку матчу «Зоря» - «Лейпциг» (0:0).
«Лєднєву 20 років. Він молодий хлопчина, який вперше в кар’єрі проводить єврокубковий сезон на серйозному рівні. Він тільки починає, він вийшов в основному складі перед своїми вболівальниками. Мотивація – колосальна, бажання проявити себе в новій команді – він там в оренді – колосальне. Другий момент – от ми критикуємо Лєднєва. Звичайно, він зірвався. Звичайно, він не мав права себе так вести. Але якщо ми подивимося на дії, які призвели до цієї червоної картки, і на те, що зробив Марсело Саранчі, лівий захисник «Лейпцигу» – в мене вже питання до судді. Коли людина наступає на ногу супернику, який лежить, випадково, вона одразу підхоплюється і каже – вибач. А він наступив і ще втиснув шипи в ногу. Ясно, що Лєднєв відреагував таким чином. Червона і там, і там. Тому що, якщо ти наступаєш на ногу футболісту, який не володіє м’ячем – це теж червона картка. Так було б справедливо. А далі критикуйте одного й іншого за неспортивну агресивну поведінку. Але я б на місті Лєднєва віддячив би так само.

Мені не подобається, коли знищують молодого пацана. Якби Вернидуб, коли був гравцем, був на місці Лєднєва, суперник вилетів би за щитки рекламні. Це раз. Ще один момент: опальний Лєднєв, який «в Києві без мізків», опинився у стартовому складі в матчі проти «Десни». Знаючи Вернидуба, я впевнений, що він подивився відео епізоду і побачив там моменти і аргументи, за які хлопця знищувати не можна.

Слова Вернидуба про те, що «у вас в Києві мізків нема»? Звідки я знаю, про кого він? Нас в Києві чотири мільйони», - сказав Вацко в ефірі каналу «Футбол 1».