​Стандарти і пресинг: на що потрібно зробити акценти

Динамо Київ 28 Серпня, 14:57 1108
​Стандарти і пресинг: на що потрібно зробити акценти
Ключові моменти, на яких «Динамо» потрібно акцентувати увагу у матчі плей-офф раунду Ліги чемпіонів з «Аяксом».

Стримати Хунтелара

Перший матч в Амстердамі довів, що недооцінювати ветерана голландського футболу не можна. Швидкісними якостями Хунтелар ніколи не виділявся, але один-два моменти за матч у нього напевно будуть. Кращі якості форварда - гра в штрафний, хороший вибір позиції і боротьба на другому поверсі. Все це робить Клааса-Яна небезпечною зброєю «Аякса» як при стандартах, так і після навісів з флангів.

Не давати бити здалеку

У амстердамців є гравці, які вміють пробивати по воротах з дальньої дистанції. Доведено Зиєхом. Також тримати вухо гостро потрібно з Шене і Тадичем. Будь-який постріл з-за меж штрафного може закінчитися неприємним рикошетом, як це сталося з Кадаром, котрий зрізав м'яч у свої ворота, або відскоком. Щоб цього не відбувалося, динамівцям важливо вигравати підбори біля своїх воріт. Перший матч з «Аяксом» в цьому плані повинен послужити «біло-синім» хорошим уроком.

Виходити з-під пресингу «Аякса»

Гравці «Аякса» в першій грі показали, наскільки вони вміють чинити тиск на захисників «Динамо». Як підсумок - у киян виникли серйозні труднощі при виході з оборони в атаку, з'явилися додаткові обрізки і неточні передачі. Іншими словами - паніка. Не виключено, що перші хвилини матчу в Києві підуть за подібного сценарію, так як гості спробують забити швидкий м'яч. В цьому плані основний пласт роботи ляже на центральних півзахисників «Динамо».

Стандарти - як головна зброя

У складі киян є футболісти, здатні вигравати повітря після розіграшу штрафних або кутових. І такий козир потрібно використовувати. В першу чергу, це центральні захисники в особі Бурди і Кадара. Не менш небезпечний біля чужих воріт Кендзьора, який забив в Амстердамі якраз після навісу з кутового. Киянам потрібно вигравати як мінімум з рахунком 2:0, і якщо команді Хацкевича вдасться забити один м'яч зі стандарту, це істотно полегшить завдання «біло-синіх».

Закрити фланги голландців

Враховуючи, що у стрій повернувся вінгер амстердамців Нерес, завдання позбавити простору його і Тадича не з легких. На допомогу крайнім захисниками при відборі м'яча зобов'язані приходити центральні хавбеки. В жодному разі не можна допустити швидкісні прориви флангових атакуючих гравців «Аякса» на контратаках. І Нерес, і Тадич здатні обіграти один в один і вийти на ворота Бойка, а не шукати у штрафному Хунтелара.