«Динамо» потрібен швидкий гол. Прогнози фахівців

Динамо Київ 28 Серпня, 15:27 921
«Динамо» потрібен швидкий гол. Прогнози фахівців
Напередодні матчу-відповіді плей-офф раунду Ліги чемпіонів «Динамо» - «Аякс» команда1 попросила дати свої прогнози екс-футболістів столичного клубу.

Динамо - Аякс (перший матч - 1:3)

Ігор КУТЄПОВ

(Екс-воротар Динамо і збірної України)

2:0

«Динамо буде дуже складно домогтися потрібного результату. Поєдинок в Голландії показав, що у Аякса є швидкі футболісти, і командна гра амстердамців виглядала якісніше.

Нехай це і прозвучить банально, але одна із запорук успіху біло-синіх, це їх неймовірна самовіддача і фізичні кондиції. Чи вистачить їх, питання. За нинішніх розкладів дуже допоміг би киянам швидкий гол. І не можна пропустити, інакше суперник відчує додаткову впевненість. Амстердамців потрібно намагатися пресингувати на їх половині поля, не даючи нападаючим отримувати м'ячі.

Сподіваюся, і трибуни Олімпійського стануть 12-м гравцем команди Олександра Хацкевича. Я оптиміст, тому поставлю на таку перемогу господарів, яка допоможе їм пробитися в груповий раунд Ліги чемпіонів»

Дмитро МИХАЙЛЕНКО

(Екс-півзахисник Динамо і збірної України)

1:0

«Аякс має перевагу в два м'ячі, тому напевно амстердамці будуть сушити гру, збивати темп, великими силами оборонятися, а свої атаки ретельно готувати.

Для Динамо я не бачу іншого варіанту крім, як агресивно діяти з перших хвилин. Забити швидкий гол це було взагалі чудово. Потрібно використовувати високий пресинг, при цьому необхідно надійно зіграти в обороні, оскільки у Аякса є виконавці, які можуть втекти в контратаку»