Олександр Головко: «Хацкевич намагався до останнього моменту реанімувати гру»

Динамо Київ 29 Серпня, 17:01 944
Олександр Головко: «Хацкевич намагався до останнього моменту реанімувати гру»
Наставник молодіжної збірної України Олександр Головко дав оцінку поділився грі київського «Динамо» в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів з «Аяксом» (0:0).
- «Динамо» коштує своїх грошей і ми від цього нікуди не підемо. А «Аякс» зіграв дуже якісно і легко, практично ніхто не випадав. Можна привітати Супрягу з дебютом в Лізі чемпіонів, він зіграв за своїми здібностями, повірте, це дуже складно. По загальній картині «Динамо» виглядало важко в функціональному плані. Але функція безпосередньо залежить від голови, саме цей «психологічний рюкзак» не давав хлопцям грати, помітно було, що вони роблять важку роботу. Але головна проблема «Динамо» - це опорна зона, яка знову нічим не здивувала.

А якщо в опорній зоні недопрацьовують, якщо випадає права зона, і два вінгера не працюють на оборону, то будемо говорити, що в самопідготовці теж є питання. І для українських футболістів це гостра тема. А тренерський штаб «Динамо» виходить з тих футболістів, які є в наявності. Хацкевич намагався до останнього моменту реанімувати гру. І давайте чесно, адже ми сиділи і дивилися: 83-тя, 84-я - шанс є! Згадувався 99-й рік, фінал Ліги чемпіонів. Ми вірили. Це футбол, цим він і прекрасний.
І зараз би ми сиділи і говорили, як «Аякс» класно грає, а «Динамо» в Лізі чемпіонів. І нікуди наші розмови не приклеїш, - зазначив Олександр Головко в коментарі телеканалу «Футбол 1».