​Андрій Цуріков: «Завжди прагнув потрапити у збірну. Тепер головне – не підкачати»

Футбол України 30 Серпня, 10:06 530
​Андрій Цуріков: «Завжди прагнув потрапити у збірну. Тепер головне – не підкачати»
Захисник «Олександрії» Андрій Цуріков прокоментував виклик до збірної України.
— Я не приховую, що прагнув досягти цієї мети — потрапити в збірну. І безмірно радий, що на мене звернули увагу. Головне, тепер не підкачати. Мені друзі почали телефонувати і вітати, коли ще не було офіційного списку викликаних. Але повністю переконався потім, коли побачив цю новину в інтернеті. Володимир Богданович Шаран привітав мене з цією подією і побажав успіхів.

Перед собою я завжди намагаюся ставити максимальні завдання. Звичайно, хочеться зіграти гру і проявити себе, щоб закріпитися в збірній. Тому все залежить від мене.

В тому, що я отримав виклик до головної команди країни величезна заслуга моїх партнерів і тренерів. Не будь такого результату в «Олександрії», то і про збірну можна було б не мріяти.

Мої конкуренти в збірній? Напевно, Коля Матвієнко. Не знаю, на якій позиції будуть використовувати Женю Макаренка, але в «Андерлехті» він виступає на місці опорного півзахисника. Що стосується Зінченка, думаю, на Олександра розраховують, як на більш атакувального виконавця, адже у збірній він не грав зліва.

Про суперників мені зараз складно говорити щось конкретне, адже я тільки дізнався про виклик у національну команду, тому ще переварюю цю інформацію. Тренери все розкажуть. А загалом можу сказати, що Чехія, Словаччина та Україна мають рівні шанси виграти цю групу», — цитує Цурікова zbirna.com.