Олег Кузнецов: «Навіть за всіх обставин збірна посіла не те місце, на яке заслуговувала»

Збірна України 30 Серпня, 10:53 632
Олег Кузнецов: «Навіть за всіх обставин збірна посіла не те місце, на яке заслуговувала» Фото: ffu.org.ua
Головний тренер юнацької збірної України (U-18) Олег Кузнецов отримав багато інформації про своїх гравців за підсумками міжнародного турніру.

На меморіалі Вацлава Єжека, що проходив у Чехії, юнацька збірна України (футболісти не старші 2001 року народження) посіла сьоме місце. Про виступ команди на цьому турнірі офіційному сайту ФФУ розповів головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов.

— Олеже Володимировичу, результат у Чехії вийшов незадовільним. Чи не робите ви на цьому акцент за підсумками товариського турніру?

— Зрозуміло, що підсумок не той, якого ми хотіли досягти. Але так склалися обставини. Були деякі моменти, які не дозволили збірній України виступити краще.

— Одна з причин полягає в тому, що на турнірі виступав експериментальний склад?

— Саме так. У нас немає стількох футболістів, щоб дозволити собі безболісно замінити відсутніх. А їх, якщо взяти минулий еліт-раунд Євро, було 12 виконавців. До того ж хлопці ще не набрали оптимальних кондицій, небагато зігравши за свої клуби, а є гравці, які взагалі не брали участі в офіційних матчах. Не у всіх виконавців безболісно проходить перехід із дитячо-юнацького футболу до першості U-19.

Складно досягти результату на такому турнірі, виступаючи експромтом. Але можу сказати, що навіть за всіх вищезазначених обставин збірна України посіла не те місце, на яке заслуговувала.

— І грати потрібно було мало не щодня…

— Абсолютно вірно. Ми намагалися варіювати склад, тим не менш деяким футболістам довелося зіграти по три гри, а це пристойне навантаження. Головне, що ці змагання дали нашому тренерському штабу багато інформації.

— Скільки футболістів із цього складу залишиться в обоймі?

— Зараз рано про це говорити. Цього року у нас відбудеться ще один збір. Правда, ми ще не знаємо, в якому складі в листопаді зіграємо два товариські матчі проти данців.

— Який із суперників на минулому турнірі був для вас найскладнішим?

— Напевно, збірна Японії, яка у фіналі тільки по пенальті поступилася США.

— Дати наступного збору залишаються без змін?

— Так. 12 листопада ми зберемося, а спаринги проти скандинавів проведемо 15-го і 18-го числа. Правда, ці матчі відбудуться не в Данії, де в цей час погодні умови будуть не найкращими, а в Іспанії.