Ефект присутності: як «Лейпціг» приймає «Зорю» перед матчем Ліги Європи

Футбол України 30 Серпня, 18:17 1013
Ефект присутності: як «Лейпціг» приймає «Зорю» перед матчем Ліги Європи
​«Футбол 24» оглядає німецьке місто, яке приймає матч-відповідь плей-офф кваліфікації Ліги Європи РБ «Лейпціг» – «Зоря».

Місто Лейпциг, як не дивно, засноване слов'янами близько 900 року. Невдовзі поселення стало великим торговим центром і мало величезне економічне значення у стосунках із Східною Європою.

У XVII столітті тут навчався видатний німецький математик і філософ Готфрід Вільгельм Лейбніц, творив легендарний композитор Йоган Себастьян Бах. Тут же, у Лейпцигу, народилася ще одна суперзірка класичної музики – Ріхард Вагнер, а український композитор Микола Лисенко надихався на свої шедеври. До слова, Лейпциг – місто-побратим Києва. Населення цієї перлини Саксонії – 571 тисяча осіб. Це менше, ніж у Кривому Розі, але більше, ніж у Маріуполі, Миколаєві чи Вінниці.

У рамках рубрики «Ефект присутності», яка демонструватиме вам головні приваби закордонних міст, де гратимуть українські клуби, «Футбол 24» зібрав свіжі колоритні фото, опубліковані у соцмережі Instagram – щоб кожен міг відчути себе на місці наших футболістів.

*******

лейпциг