Рафаїлов - про можливу відставку Юрія Вернидуба

Футбол України 31 Серпня, 09:11 1717
Рафаїлов - про можливу відставку Юрія Вернидуба
​Генеральний директор «Зорі» Сергій Рафаїлов прокоментував поразку від РБ «Лейпциг» (2:3) та заяву Юрія Вернидуба щодо можливої відставки.

«Бюджети наших суперників в рази вищі за наш. Кажуть, гроші в футбол не грають. Так, не грають, якщо їх з самоскидом висипати в центрі поля. А якщо їх грамотно інвестувати і запросити висококласного тренера і гравців, то можна сказати, що гроші грають.

До наших хлопців у мене претензій немає. Вони билися до останнього. Старалися. Так, класом ми трохи нижче. Це наша дійсність. Є чемпіонат України. Є наступний рік. Життя не закінчується. Футбол не закінчується.

Пенальті був. Я бачив відеоповтор відразу, як це сталося. Пенальті був. Але підкреслю ще раз, що з боку арбітра не було такої ж реакції на деякі подібні порушення з боку опонентів. Є подвійні стандарти і всім нам це потрібно розуміти.

Вернидуб мені теж сказав про відставку, коли я увійшов в автобус. Я запропонував просто відіспатися і поговорити на свіжу голову. Я говорив з президентом і сказав, що така заява пролунала на прес-конференції. Я розумію, що від нас пішов вихід в груповий етап. Але будемо чесні: суперник з фінансових, структурних, кадрових можливостей явно сильніше нас. Навіть якщо взяти хоч і умовно: пропозиція Реала по Тімо Вернеру являє собою 100 мільйонів євро, в той час, коли, якщо взяти дані сайту трансфермаркт, вся Зоря коштує 14. Нехай це і умовні цифри. Нам було непросто, але сподіваюся, що всі наші перемоги ще попереду», – цитує Рафаїлова офіційний сайт Зорі.