Німецькі ЗМІ залишилися здивовані грою «Зорі»

Динамо Київ 31 Серпня, 13:28 3395
Німецькі ЗМІ залишилися здивовані грою «Зорі» | 19-27
Вольова перемога «Лейпцига» в матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи над луганською Зорею (3:2) змусила німецькі ЗМІ в буквальному сенсі «перехреститися».

Kicker

«Є яйця: «Лейпциг» пройшов завдяки пенальті», - так описує вольову перемогу німецького клубу авторитетний Kicker.

«Це був би великий сюрприз і ще більше розчарування для «Лейпцига», якби саксонці пропустили «Зорю» в груповий етап Ліги Європи. Адже справа до того шла, українці пропустили третій гол лише за кілька хвилин до сенсації. Допомогли руки сина тренера Віталія Вернидуба і залізні нерви Форсберга. Швед довів, що у нього є яйця», - зазначає газета.

«Українці були розчаровані після фінального свистка. На прес-конференції головний тренер Юрій Вернидуб повідомив про свою відставку після дев'яти років керівництва командою. Якщо поразка від «Лейпцига» дійсно стало причиною такого рішення, то це справжня драма. До закінчення кар'єри батька доклав руку син», - резюмує Kicker.

Suddeutsche Zeitung

«Силою волі - в Лігу Європи» - зазначає успіх Лейпцига Suddeutsche Zeitung.

«Німецька команда вимучила вихід в груповий раунд Ліги Європи. Після другого голу «Зорі» в такому результаті були великі сумніви, але гравці продемонстрували силу волі. Клуб бундесліги все ж вирвав перемогу за хвилину до кінця матчу. Однак контратаки українців продемонстрували недоліки в обороні саксонців. У Ральфа Рангніка є над чим попрацювати», - пише видання.

Sport 1

«Лейпциг» балансував по лезу бритви» - констатує видання Sport 1.

«На 48-й хвилині господарі отримали важкий удар і опинилися на межі нокауту. Однак, «Лейпциг» врятували німецька сила духу і шведська холоднокровність. Спочатку вистрілив джокер Ранґніка Жан-Кевін Огюстен, а потім міцні нерви продемонстрував Еміль Форсберг. По лезу бритви, але «Лейпциг» все-таки пройшов непоступливий український клуб», - пише таблоїд.

Frankfurter Allgemeine

«Лейпциг забронював собі місце в Лізі Європи» - підсумовує Frankfurter Allgemeine.

«Німецька команда вирвала перемогу в запаморочливому матчі з луганською «Зорею» та забезпечила собі участь в Лізі Європи. Українці грали на диво добре і не відсиджувалися в обороні. Проте, в жеребкуванні групового раунду будуть брати участь саме саксонці. Потенційно, в разі перемоги в турнірі, «Лейпциг» може заробити 19 млн. євро. Цей фактор може послужити, як вирішення питання з «Евертоном» по трансферу Лукмана, так і подальшого зміцнення команди», - підсумовує видання.