Ігор Лінник: «Шахтар» - красень. Хацкевича треба міняти... Ось що таке грамотний PR»

Динамо Київ 31 Серпня, 15:12 1928
Ігор Лінник: «Шахтар» - красень. Хацкевича треба міняти... Ось що таке грамотний PR»
Відомий український журналіст Ігор Лінник після діаметрально різних результатів «Динамо» і «Зорі» в єврокубках поміркував про «грамотний PR».

«Що таке грамотний PR?

Донецький «Шахтар» поступився київському «Динамо» в матчі за Суперкубок України ... Слідом за цим «Шахтар» програв киянам і очний поєдинок в чемпіонаті країни. І взагалі команда Фонсеки в цілій серії останніх зустрічей не може впоратися з підопічними Хацкевича ... Слідом за цим арбітри, які обслуговували ігри «Шахтаря» і «Динамо», в яких «Шахтар» програвав, стали кудись пропадати. Преса не змогла не відзначити це ... Слідом за цим головний тренер «Шахтаря» Фонсека влип в історію як головний інформатор «Браги» в дуелі з «Зорею» ... В цілому «Шахтар», як і його наставник, на старті сезону виглядали в не гарному світлі. І що вони зробили? Вони на якийсь час замовкли, пропали з радарів.

Тим часом «Динамо», пройшовши в кваліфікації Ліги чемпіонів «Славію», виявилося слабшим «Аякса». А ще «Зоря», пройшовши в кваліфікації Ліги Європи «Брагу», не зуміла встояти в кінцівці матчу-відповіді з «Лейпцигом». А ще орендований «Зорею» у «Динамо» Лєднєв заробив червону картку в першій грі з «Лейпцигом», після чого Вернидуб спочатку в емоціях назвав його «київським красенем», а після гри визнав свою гарячність. А ще два інших вихованця «Динамо» Тимчик та Михайличенко здорово допомогли «Зорі» в єврокубкових матчах, але все зорієнтовані на «Шахтар» ЗМІ відзначили не це, а те, що обидва виявилися не потрібні «Динамо», а виглядали в єврокубках краще гравців «основи» «Динамо».

Що ще? ще прийшов час жеребкування групового турніру Ліги чемпіонів. І ось тут «Шахтар» прокинувся! І всі зорієнтовані на «Шахтар» ЗМІ заговорили про те, який же він красень. А ще зорієнтовані на «Шахтар» ЗМІ заговорили про те, що Хацкевича пора міняти. І не просто міняти, а міняти ... саме на Вернидуба. Зрозуміло, все це робиться не для того, щоб вбити між Хацкевич і Вернидубом клин напередодні очної зустрічі їх команд (15 вересня).

Тим часом в суботу «Шахтарю» грати принциповий матч з «Маріуполем», в якому букмекери оцінюють перемогу «Шахтаря» з коефіцієнтом 1.05, а в разі перемоги «Маріуполя» готові примножити ваш капітал в 41 разів!

Резюме. «Шахтар» - красень. Хацкевича треба міняти ... Ось що таке грамотний PR», - написав Линник на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.