Хацкевич прокоментував жеребкування Ліги Європи для «Динамо»

Динамо Київ 31 Серпня, 15:15 3529
Хацкевич прокоментував жеребкування Ліги Європи для «Динамо»
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич поділився своєю думкою стосовно жеребкування групового етапу Ліги Європи.

- З таким набором суперників по групі вас, напевно, можна привітати?

- Яка різниця, хто опинився у нас в суперниках? Завдання одне - вихід з групи. І це завдання в будь-якому випадку залишилася б незмінним, якими б не були підсумки жеребкування.

- «Астана» не бентежить в зв'язку зі своїм географічним розташуванням? Адже тепер вашу команду чекає дуже тривалий переліт в Казахстан ...

- Крім «Астани», серед наших можливих суперників були представники і Португалії, і Норвегії, і Шотландії - туди летіти теж довелося б довго, а це теж не дуже-то близько, м'яко кажучи. Я не вважаю, що цей фактор є ключовим. Ми суперників не вибираємо, а виходимо з результатів: хто нам дістався, з тим і зіграємо.

- Що вам відомо про суперників «Динамо»?

- «Астана» в останні роки на виду в єврокубках, так що зовсім вже темною конячкою цю команду не назвеш. Про «Ренн» поки, в основному, мені відомо тільки те, що ця команда після трьох турів чемпіонату Франції йде на 13-му місці. Ну а що стосується «Яблонця», то це представник Чехії, а ми недавно грали з празькою «Славією». Думаю, наш новий суперник сповідує такий же стиль гри - в основному, силовий футбол. Але кожного з трьох суперників, безумовно, будемо скрупульозно вивчати і окремо готуватися до кожного матчу.

- Якими були ваші уподобання до жеребкування: вам більше хотілося зіграти з іменитими клубами, або ж було б отримати в опоненти тих, з ким легше було б вирішити задачу виходу з групи?

- Можу тільки повторитися: суперників ми не вибираємо. Хто б нам не попався, перед нами все одно стояла б задача виходу з групи.