Світовий футбол 1 Вересня, 22:16 2678
Пеллегріні став на захист Ярмоленка і Ко після 4-ї поспіль поразки «Вест Хема» в АПЛ – українець втрачає довіру фанів | 19-27
​Головний тренер «Вест Хема» Мануель Пеллегріні прокоментував дошкульну поразку від «Вулверхемптона» в четвертому турі чемпіонату Англії.

В Англії активно обговорюють кризу єдиної команди, яка не розжлиась очками в поточному сезоні АПЛ. Вест Хем влітку накупив гравців на майже 100 мільйонів фунтів, а взамін отримав 0 балів за 4 тури. Якщо виїзні поразки від Ліверпуля та Арсенала ще можна зрозуміти, то домашні фіаско з Борнмутом і Вулверхемптоном доводять фанатів до сказу. Востаннє, коли «молоти» програли 4 стартові матчі, вони... вилетіли в Чемпіоншип. Логічно, що журналісти запитали Пеллегріні, чи його оновлений склад (серед новачків і наш Андрій Ярмоленко, який зіграв тайм проти «вовків») настільки сильний, як він собі думав. Чилійський наставник, що колись працював у Реалі та Манчестер Сіті, не став усе валити на команду.

«Жорстка для нас поразка, адже це був наш другий домашній матч і в обох ми програли. Ми знали, що нас чекає непростий старт сезону – 7 важких матчів. Однак усі в клубі зберігають спокій. Треба зменшити кількість помилок у захисті і більше забивати.

Серйозно помилились в моменті з голом. Адже йшла 90+3-я хвилина, у нас був штрафний. У такий момент ти повинен завантажувати довгий м'яч у чужий штрафний. Натомість ми зіграли в короткий пас, втратили м'яч і вони забили гол.

Є безліч речей, які ми повинні змінити. Я був незадоволений особливо першим таймом (Ярмоленко вийшов по перерві, – прим. «Футбол 24»). У другі 45 хвилин покращили гру, але цього все ще недостатньо, адже треба реалізовувати моменти, які створюєш. Без голів не буде очок.
У нас немає очок, втратили 6 балів удома, проте я зберігаю впевненість, позаяк бачу, що гравці на тренуваннях добре працюють. Нуль очок за 4 тури не говорять для мене про погану якість нашого складу. У нас сильні гравці, і в наступних іграх буде краще», – заявив Пеллегріні.

А тим часом Ярмоленко разом з партнерами різко втрачає довіру фанатів, які раніше в більшості виступали за те, щоб українець виходив у стартовому складі. Екс-капітан Динамо по-доброму вразив лише 36 відсотків фанатів Вест Хема, тоді як аж 33% залишились дуже розчаровані його грою.