У Росії на пам'ятнику радянським футболістам зобразили гравця «Барселони» – курйоз дня

Світовий футбол 2 Вересня, 18:25 1544
У Росії на пам'ятнику радянським футболістам зобразили гравця «Барселони» – курйоз дня
У російському селі Вітязєво Краснодарського краю встановили незвичний пам'ятник. Монумент присвячений радянським футболістам, проте на ньому зображений гравець... «Барселони».

Пам'ятник встановлений на честь радянських футболістів, які обіграли німецьких солдат в 1943 році. Кошти на встановлення монументу збирали родичі гравців та громада села Вітязєво у Краснодарському краї.

Все б нічого, проте вже після відкриття монументу з'ясувалось, що на ньому зобразили гравця «Барселони», дуже схожого на Ліонеля Мессі (або ж на Бояна Кркіча, який колись виступав за каталонців). Крім того, на пам'ятнику імена героїв матчу були переплутані і було багато орфографічних помилок. Через кілька днів камінь замінили, але зображення гравця «Барселони» залишилося.

«Листочок з текстом-чернеткою був у спонсора. Він вирішив, що це вже «чистовик», не вчитувався. Прийшов до виробника пам'ятника. Той теж підійшов формально, не особливо замислюючись про суть написаного. Ми зі свого боку не знімаємо з себе відповідальності, що не уточнили перед відкриттям, довелося все переробляти», – цитує одного з ініціаторів створення пам'ятника Championat.