Микита Бурда: «Хочеться, щоб усе це виявилося страшним сном»

Динамо Київ 3 Вересня, 09:30 1193
Микита Бурда: «Хочеться, щоб усе це виявилося страшним сном»
Захисник «Динамо» Микита Бурда поділився враженнями від гри з «Карпатами», в якій кияни сенсаційно поступилися з рахунком 0:2.

- Важко щось сказати одразу після гри. Потрібно зібратися усім разом, поговорити, щоб кожен висловив свою думку з приводу того, чому останній тиждень-півтора у нас такі результати.

- Про що команда спілкувалася із уболівальниками після матчу?

- Вони також цікавилися, що відбувається, у чому проблема. Потрібно, щоб пройшов певний час,тому що зараз усі на емоціях. У роздягальні дуже погана обстановка, усі нервують, зляться, але перш за все, усім дуже соромно. Хочеться прокинутися завтра, і щоб усе це виявилося страшним сном. Звісно, якби забили на перших хвилинах, гра склалася б по-іншому. Але ми самі собі створили проблеми, пропустили м’яч... Не знаю, чому так.

- Чи пауза, повязана із матчами збірних, піде на користь і дасть можливість охолонути?

- Сподіваюся на це. Звісно, після збірної ми усі зберемося і обговоримо, що відбувається. Ми разом потрапили у цю ситуацію, і будемо із неї виходити через важку роботу – лише так це можливо.

- Чи відчувається підтримка між головним тренером та гравцями?

- Так, ми підтримували один одного і раніше, і зараз продовжуватимемо це робити, адже ми – команда, ми маємо бути одним цілим. У ситуації, що склалася, у тому, що у нас останнім часом такі результати, винен кожен. Вірю, що ми впораємося, і надалі усе буде добре.