Футбол України 3 Вересня, 10:33 1431
Руслан Маліновський забив м’яч, віддав результативний пас та отримав червону картку | 19-27
У шостому турі чемпіонату Бельгії «Генк» Руслана Маліновського на виїзді розійшовся миром із «Кортрейком» — 3:3.

Український півзахисник вийшов у стартовому складі, відіграв повний поєдинок, забив свій сьомий м'яч у сезоні-2018/2019, віддав п’яту результативну передачу та... заробив вилучення.

На 50-й хвилині, пробігши з м’ячем майже все поле, Маліновський вдарив по воротах суперника метрів із 18-ти. Невеликий рикошет від захисника допоміг нашому футболісту відкрити рахунок у грі. На 85-й хвилині Руслан асистував Леонарду Троссарду, а вже у доданий арбітром час отримав другу в грі жовту картку та одразу ж — червону.

Цікаво, що лише у двох з 11-ти поєдинків сезону-2018/2019 український півзахисник залишав поле без результативних дій.

Додамо, що з 14-ма очками «Генк» посідає другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.