​Леонід Буряк: «Шкода, що Супряга потрапив у цю «м’ясорубку»…

Динамо Київ 3 Вересня, 18:04 2062
​Леонід Буряк: «Шкода, що Супряга потрапив у цю «м’ясорубку»…
Колишній тренер київського «Динамо» Леонід Буряк поділився із 1927.kiev.ua думками з приводу серії невдалих матчів «біло-синіх».

— Нехай це все заспокоїться, а тоді вже можна буде робити якісь висновки. Немає команд, які б не програвали. Якщо взяти статистику, то «Карпати» є одним із найнезручніших суперників для киян. Проти них виходять дуже важкі матчі.

Я завжди боявся матчів після єврокубків або за збірну, тому що з’являється великий дисбаланс. Грати після таких матчів в УПЛ – завжди важко. Такі протистояння невиразні, непереконливі. З’являється маса питань до футболістів, їхнього стану. Не кожен гравець може налаштуватися.

Їм ніхто не забороняв грати в ту ж гру, що і «Капати» - валятися на полі, «ставити автобуси», перекривати. Більшість команд приїжджає в Київ із наміром не програти. А якщо пощастить, то добре зіграти, можуть в «Динамо» запросити когось. Гравці себе продають. Їх осуджувати неможна. Проти киян і «Шахтаря» інші команди завжди хочуть грати наповну і від цього потрібно будувати тактику. Ніхто не забороняв динамівцям викладатися і грати дуже емоційно. Буває, що в таких матчах самовіддача і максимальне відпрацьовування своїх моментів виходить на перший план. В результаті, «Карпати» свої моменти реалізували, а киянам десь не пощастило.

Київське «Динамо» повинне розібратися в собі – кого ставити і як працювати. Потрібно це все пережити і не робити висновків на емоціях. До цього все було ніби нормально. Не можна ж судити по одному-двох матчах.

Я впевнений, що якби той же «Аякс» випав будь-якій іншій європейській команді – в неї було б проблеми. Зараз це одна із найбільш підготовлених команд в Лізі Європи. «Динамо» шукає свою гру і варіантів підсилення колективу. Поразку «Карпатам» можна назвати наслідком ігор проти «Аякса». Нехай все втихне, і я впевнений, що все буде нормально. Якщо по кожній грі звільнювати тренера, то потрібно півсвіту змінювати.

Одне можна сказати напевно, що вихід в Лігу чемпіонів діти не вирішують. Вони якщо вони й виходять, то на 10-15 хвилин і грають із серйозними гравцями. Без сумнівів, шкода Супрягу, він талановитий футболіст, але юнацький футбол – це інша справа. Шкода, що він потрапив у цю «м’ясорубку»… З часом Супряга буде грати за основну команду. Його потрібно зважено і обдумано підводити до основного складу.