Збірна України зібралася у Києві: найсвіжіші новини з табору національної команди

Футбол України 3 Вересня, 18:40 1259
Збірна України зібралася у Києві: найсвіжіші новини з табору національної команди Фото: Павла Кубанова
Національна команда зібралася сьогодні опівдні у столичному готелі «Alfavito» для того, щоб розпочати підготовку до старту в новому турнірі — Лізі націй УЄФА.

Бєсєдін: реабілітація та підтримка товаришів

Приїхали всі викликані, навіть травмований нападник Артем Бєсєдін, який мав розмову з головним тренером та лікарями збірної. У матчі за свій клуб форвард ушкодив м’яз ноги, на відновлення якого необхідно близько трьох тижнів. Наставник та медики побажали Артемові якнайшвидшого одужання й повернення до головної команди в оптимальних кондиціях. Сам же гравець сказав, що гаряче вболіватиме за збірну, бажаючи їй досягти максимального результату в найближчих іграх.

Борщ від Любомира

Артем Бєсєдін залишив розташування збірної, решта ж хлопців мала перший спільний обід, приготовлений під керівництвом шеф-кухаря синьо-жовтих Любомира Тошича. Смачнючий борщ та ароматні котлети від Любомира забезпечують миттєву адаптацію на новому місці. Відчувалося, що сімейна атмосфера, що панує в національній команді, повертається з перших хвилин збору. Хлопці жваво обговорювали новини в житті один одного. Єдиний гравець, в якого не було можливості встигнути на перший прийом їжі, — півзахисник Євген Коноплянка. Прибуття його рейсу до Києва було призначено на 13.15. Однак Євгена швидко доставили до готелю адміністратори головної команди країни, і він також мав можливість відпочити з дороги та налаштуватися на перше заняття.

Інтрига щодо нової форми

Окрім тренування, яке розпочнеться сьогодні о 18.00 на полі НТК ім. В. Баннікова, у розпорядку дня збірної України — перше теоретичне заняття, що відбудеться ввечері, та індивідуальна фотосесія. Збірники фотографуватимуться на традиційний щорічний календар у новій формі від технічного спонсора Joma. Побачити новий варіант ігрового «обмундирування» всі зможуть завтра о 17.45 на спеціальній презентації, яка відбудеться просто на газоні НСК «Олімпійський» перед відкритим тренуванням синьо-жовтих, що розпочнеться о 18.00. Тож поки що збережемо інтригу щодо нової форми і ще раз запросимо всіх шанувальників футболу та фанів збірної України зробити завтрашню подію ще більш цікавою та емоційною!

Олександр Гливинський