Михайло Кополовець: «Погляньте на цього Гармаша. Ну скільки його можна терпіти в команді?»

Динамо Київ 3 Вересня, 19:21 3755
Михайло Кополовець: «Погляньте на цього Гармаша. Ну скільки його можна терпіти в команді?» Фото: Михайло Кополовець
Півзахисник «Миная» Михайло Кополовець поділився думкою про «Динамо».
«В «Динамо», напевно, вже назріла зміна тренера, - каже Експрес онлайн відомий футболіст Михайло Кополовець. - Потрібен фахівець, який би струсонув команду і став справжнім авторитетом для гравців. Плюс підсилення потрібне. Гравців продали, а нові хто? Немає матеріалу, не вистачає людей. Так, Супряга хороший гравець, але він не готовий. Як його можна було ставити на гру Ліги чемпіонів? Може у нього і є талант, але йому потрібен час.

А ще киянам потрібні капіталовкладення, бо нинішні гравці - це рівень європейської команди нижче середнього рівня. Думаєте, «Динамо» щось зловить в Лізі Європи? Я вважаю, що ні. Я від них вже нічого не чекаю.

Хацкевич і так витискає з них максимум, а приїхав «Аякс», який також не ловить зірок з неба, і показав справжній рівень нинішнього «Динамо». Це вже далеко не той мега-клуб, яким ми гордилися і за який уболівали.

Погляньте на цього Гармаша. Ну скільки його можна терпіти в команді. Невже це рівень «Динамо»? Одну гру провалює, другу провалює. Так само Сидорчук. Це хороші гравці рівня чемпіонату України, але не рівня «Динамо».

В «Динамо» цілий комплекс проблем. Що тренер, що футболісти, що стратегія клубу...».