Артем Франков: «Вернидуб в «Динамо»? На скільки ми можемо собі дозволити ставити досліди над командою?»

Динамо Київ 3 Вересня, 19:51 2406
Артем Франков: «Вернидуб в «Динамо»? На скільки ми можемо собі дозволити ставити досліди над командою?»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков відзначив 1927.kiev.ua, що «Динамо» потрібно запросити німецького фахівця.
— В мене таке враження, що Хацкевич не справляється із ситуацією, коли потрібно вбудовувати легіонерів у команду. Для нього це виявилося дуже складним і він втратив керування над процесом. Він не вміє працювати під тиском, в умовах, коли йому говорять: «Чекай, ми купили гравців! Де вони?». Вони ж там грали – чому тут не грають?». Він намагається, але не вистачає досвіду, якихось знань для цього. Це чисто моє враження зі сторони.

Ніби і склад підсилили – купили футболістів, але команда грає гірше, ніж рік тому. Максимум, чому навчився Хацкевич, – грати проти «Шахтаря». Правда, «гірникам» від цього, найчастіше, епізодично неприємно, бо протягом всієї дистанції «Динамо» все одно «сідає в калюжу».

Я взяв би в «Динамо» якогось простого німця, без гучного імені. Чому в нас бояться запрошувати іноземця? Бо він приїде і скаже: «Хлопці, у вас потрібно змінювати всю селекцію і всю команду». Цього всерйоз побоюються.

Потрібно взяти простого німецького тренера, який навіть не перебуває на слуху. Вони всі добросовісні, дисципліновані, досить передбачувані в своїй поведінці. На нього не можна буде натиснути чи прийти і почати радити, що робити. А так, ми будемо безкінечно перебирати людей із «динамівськими серцями» і, по суті, впиратися в одне і те ж саме.

В команді хочуть, щоб Хацкевич залишився? Вони там що, опитування провели? Давайте тоді це вирішимо таємним голосуванням. Думка гравців по цьому питанні – дуже важлива річ. Можливо, їх все влаштовує, тому що їх мало зачіпають. Футболіст, як солдат у тій приказці: «Куди не цілуй – всюди дупа». Думку гравців команди варто враховувати, але вона не вирішальна.

Вернидуб в «Динамо»? Це був би дуже цікавий дослід, але на скільки ми можемо собі дозволити ставити досліди над командою? Після матчу із «Карпатами» можна сказати, що гірше вже б не було.

Ми «в одні ворота» програли «Аяксу», показавши, що взагалі і близько там не стояли і не можемо пройти цю кваліфікацію. Хіба що за рахунок якогось дивовижного збігу обставин. Гравців у команді більше, а вона грає все гірше.

Далі «Карпатам» програли – чудовий суперник, якому можна поступитися із рахунком 0:2... До цього втратили очки із «Чорноморцем». Тепер три очки в матчі із «Шахтарем» нічого не означають. Чисто поплекати самозакоханість.