Збірна України провела перше тренування на вересневому зборі – Шовковський вже брав участь у тренувальному процесі

Футбол України 3 Вересня, 21:08 1501
Збірна України провела перше тренування на вересневому зборі – Шовковський вже брав участь у тренувальному процесі
Сьогодні усі 25 футболістів, викликаних Андрієм Шевченком для підготовки до старту Ліги націй, провели тренування, що відбулося на полі НТК імені Баннікова.

Перше заняття на зборі традиційно має свою специфіку. Гравці прибувають у розташування команди з різним рівнем ігрової втоми, що вимагає від тренерського штабу коригування навантаження. Відтак сьогодні, після загальної розминки, команда розділилася на дві частини. Футболісти, котрі учора провели матчі за свої клуби, продовжили виконувати відновлювальні вправи з тренером з фізпідготовки Іваном Баштовим, а гравці, які грали раніше або не були задіяні в іграх, виконували тактичні та ігрові вправи. Згодом перша група збірників взяла участь в ігрових серіях, а друга виконувала удари по воротах. Розуміючи, що часу на підготовку до матчів дуже мало, тренерський штаб одразу ж почав працювати на втілення тактичних задумів. Що приємно, футболісти із завзяттям взялися за виконання тренерських ідей.

Цікавий момент — гравці вперше випробували новий м’яч, виготовлений спеціально для матчів Ліги націй УЄФА. Його дизайн, виконаний із використанням синьо-жовтих кольорів, здебільшого сподобався хлопцям. Частина збірників влаштувала змагання із влучання у поперечину, і, варто зазначити, що доволі багато із них продемонстрували влучність. Чого у цьому більше — аеродинамічних властивостей нової кулі чи майстерності — покажуть найближчі матчі.

Після тренування збірна повернулися до готелю, де хлопці повечеряють, після чого матимуть перше теоретичне заняття на цьому зборі. Робота розпочалася!


Участь у тренувальному процесі вже брав новоспечений асистент Андрія Шевченка Олександр Шовковський, про призначення якого стало відомо сьогодні.


ФОТО «Футбол 24».

Нагадаємо, вже 6 вересня збірна України зіграє перший поєдинок Ліги націй. Суперником підопічних Шевченка стане команда Чехії. 9 числа у Львові «синьо-жовті» приймуть Словаччину.